Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

Auto niestety będzie musiało zostać u Mnie bo w poniedziałek zaczynamy wymiane rozrządu. Nie będzie opłacało się go sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to NIESTETY? Stano chyba musimy porozmawiać po męsku! Fakt zawsze mogło to być 2.0Tfsi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto niestety będzie musiało zostać u Mnie bo w poniedziałek zaczynamy wymiane rozrządu. Nie będzie opłacało się go sprzedawać.

eeetam,o ile dobrze liczę to w ciągu 1.5 roku to Twoje czwarte auto :decayed: więc pewnie i to długo nie zabawi :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zara mu sie znudzi lub zamieni na Faster/ Stronger / Better/ harder


A wracając do poprzednich furek , to ta B7 2.0TDI była mega zadbana i wypasiona. szkoda że gnój i ośka była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do poprzednich furek , to ta B7 2.0TDI była mega zadbana i wypasiona. szkoda że gnój i ośka była.

a to może miał też taką z brązowymi skórami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myśle o takiej 3.0 Tdi, wchodze tutaj w ten temat co jakiś czas, bardzo podoba mi sie ta b7. Teraz taką znaleźć :)

ale właśnie jak z rozrządem Stano? Za same części wychodzi chyba ponad 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myśle o takiej 3.0 Tdi, wchodze tutaj w ten temat co jakiś czas, bardzo podoba mi sie ta b7. Teraz taką znaleźć :)

ale właśnie jak z rozrządem Stano? Za same części wychodzi chyba ponad 4k?

No niestety tak wychodzi. Rozrząd mocno nie dokucza ale odezwie sie na ciepłym przy odpalaniu. Wole to zrobić.

Niestety bo mialem nadzieje że dlugo nim nie pojezdze i bede mógł zmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozmyslisz i będziesz chciał pogonić to daj cynka, cały czas jestem chętny na to wozidło, fajna sztuka i rzut beretem do Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się rozmyslisz i będziesz chciał pogonić to daj cynka, cały czas jestem chętny na to wozidło, fajna sztuka i rzut beretem do Ciebie :)

Do weekendu 35tys i jest Twoj. Wiecej mnie kosztowalo tak jak stoi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łooooooo, szybka decyzja i powiem Ci, że zabiłeś mi gwoździa, jeśli kumpel się zdecyduje na mój to robimy deala, jak nie opchnę auta to z kasą się nie wyrobię i będę musiał się wstrzymać ze 2-3 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stano to jest miszcz :) 2 miesiące i następny :)

zmienia jak rękawiczki :lol1:
Rękawiczki mam cały sezon :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego :) Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego :) Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień :D

Tak jak pisałem. Do soboty mogę Go sprzedać za 35tys. W poniedziałek jak już trafi na rozrząd to już zostaje u mnie bo zaraz po tym w następny weekend chce wywalić DPF, założyć dowpipe i robić korekte softu. To wszystko sporo kosztuje więc już nie będzie mi się opłacało sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego :) Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień :D

Tak jak pisałem. Do soboty mogę Go sprzedać za 35tys. W poniedziałek jak już trafi na rozrząd to już zostaje u mnie bo zaraz po tym w następny weekend chce wywalić DPF, założyć dowpipe i robić korekte softu. To wszystko sporo kosztuje więc już nie będzie mi się opłacało sprzedawać.

dokładnie jak ogarniesz to wtedy możesz śmialo jezdzic długie lata :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeździć dłuugie 2-3 miesiące :D

Wszystko kwestia ceny. Najchętniej to bym chciał takim na codzień jeździć http://allegro.pl/chevy-49-pickup-kustom-i5010871635.html, http://otomoto.pl/chevrolet-inny-chevrolet-pickup-1953-C35109332.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...