Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to spoko

Opublikowano
  • Autor

Auto niestety będzie musiało zostać u Mnie bo w poniedziałek zaczynamy wymiane rozrządu. Nie będzie opłacało się go sprzedawać.

Opublikowano

no to NIESTETY? Stano chyba musimy porozmawiać po męsku! Fakt zawsze mogło to być 2.0Tfsi :D

Opublikowano

Auto niestety będzie musiało zostać u Mnie bo w poniedziałek zaczynamy wymiane rozrządu. Nie będzie opłacało się go sprzedawać.

eeetam,o ile dobrze liczę to w ciągu 1.5 roku to Twoje czwarte auto :decayed: więc pewnie i to długo nie zabawi :lol1:

Opublikowano

zara mu sie znudzi lub zamieni na Faster/ Stronger / Better/ harder


A wracając do poprzednich furek , to ta B7 2.0TDI była mega zadbana i wypasiona. szkoda że gnój i ośka była.

Opublikowano

A wracając do poprzednich furek , to ta B7 2.0TDI była mega zadbana i wypasiona. szkoda że gnój i ośka była.

a to może miał też taką z brązowymi skórami?

Opublikowano

Tak myśle o takiej 3.0 Tdi, wchodze tutaj w ten temat co jakiś czas, bardzo podoba mi sie ta b7. Teraz taką znaleźć :)

ale właśnie jak z rozrządem Stano? Za same części wychodzi chyba ponad 4k?

Opublikowano
  • Autor

Tak myśle o takiej 3.0 Tdi, wchodze tutaj w ten temat co jakiś czas, bardzo podoba mi sie ta b7. Teraz taką znaleźć :)

ale właśnie jak z rozrządem Stano? Za same części wychodzi chyba ponad 4k?

No niestety tak wychodzi. Rozrząd mocno nie dokucza ale odezwie sie na ciepłym przy odpalaniu. Wole to zrobić.

Niestety bo mialem nadzieje że dlugo nim nie pojezdze i bede mógł zmienić :)

Opublikowano

Jak się rozmyslisz i będziesz chciał pogonić to daj cynka, cały czas jestem chętny na to wozidło, fajna sztuka i rzut beretem do Ciebie :)

Opublikowano
  • Autor

Jak się rozmyslisz i będziesz chciał pogonić to daj cynka, cały czas jestem chętny na to wozidło, fajna sztuka i rzut beretem do Ciebie :)

Do weekendu 35tys i jest Twoj. Wiecej mnie kosztowalo tak jak stoi.
Opublikowano

łooooooo, szybka decyzja i powiem Ci, że zabiłeś mi gwoździa, jeśli kumpel się zdecyduje na mój to robimy deala, jak nie opchnę auta to z kasą się nie wyrobię i będę musiał się wstrzymać ze 2-3 miechy

Opublikowano

Stano to jest miszcz :) 2 miesiące i następny :)

Opublikowano

Stano to jest miszcz :) 2 miesiące i następny :)

zmienia jak rękawiczki :lol1:

Opublikowano
  • Autor

Stano to jest miszcz :) 2 miesiące i następny :)

zmienia jak rękawiczki :lol1:
Rękawiczki mam cały sezon :-D
Opublikowano

Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego :) Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień :D

Opublikowano
  • Autor

Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego :) Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień :D

Tak jak pisałem. Do soboty mogę Go sprzedać za 35tys. W poniedziałek jak już trafi na rozrząd to już zostaje u mnie bo zaraz po tym w następny weekend chce wywalić DPF, założyć dowpipe i robić korekte softu. To wszystko sporo kosztuje więc już nie będzie mi się opłacało sprzedawać.

Opublikowano

Piękny jak do sieprnia nie pogonisz go to jestem u Ciebie po niego :) Bo będę szukał rodzinnego kombi na drugi pojazd lada dzień :D

Tak jak pisałem. Do soboty mogę Go sprzedać za 35tys. W poniedziałek jak już trafi na rozrząd to już zostaje u mnie bo zaraz po tym w następny weekend chce wywalić DPF, założyć dowpipe i robić korekte softu. To wszystko sporo kosztuje więc już nie będzie mi się opłacało sprzedawać.

dokładnie jak ogarniesz to wtedy możesz śmialo jezdzic długie lata :thumbup1:

Opublikowano

Możesz jeździć dłuugie 2-3 miesiące :D

Opublikowano
  • Autor

Możesz jeździć dłuugie 2-3 miesiące :D

Wszystko kwestia ceny. Najchętniej to bym chciał takim na codzień jeździć http://allegro.pl/chevy-49-pickup-kustom-i5010871635.html, http://otomoto.pl/chevrolet-inny-chevrolet-pickup-1953-C35109332.html

Opublikowano

Styl nad Style ! :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.