Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jakie masz turbo , kkk czy garet, jeśli KKK to ma słabszy dół . Turbiny w same w sobie sa pancerne , padają tylko ich sterowania może u ciebie też coś zaczyna szwankować w sterowaniu .

A Q5 ojca odebrana od Zapały . Super podejście i profesjonalizm . dzięki za namiary . Teraz będę prowadził mamy Leona DSG bo poszarpuje . Obstawiają na dwumas ale lepiej niech oni robia bo jak się okaże że coś jeszcze wyjdzie w praniu, to będę spokojny że oni to robia /

Mam KKK. Sterowanie turbiny zrobione i nadal mam problem.

Fajnie że Zapała się spisał ;-)

Opublikowano
  • Autor

tu nie ma tak jak np przy 1.8t ze po garowaniu turbina świeci także spokojnie nic sie nie zjara

Marek XTR też tak mówił :)

http://www.nasygnale.bielsko.biala.pl/filmy/14/bielsko-biala-pozar-samochodu-osobowego

Nie gadaj tylko logi mi zrób :)

Opublikowano

Zostaje zmiana turbiny na garetta jak reszta gratów jest ok

Opublikowano
  • Autor

Zostaje zmiana turbiny na garetta jak reszta gratów jest ok

A mozna? Turbo podmienilem na takie samo KKK i bez zmian bylo. Na jakiego garetta mozna zmienic?
Opublikowano

W 3.0 wychodziły turbiny kkk i garett wiec musisz szukać gtb2260 vk . Mysle ze powinno działać bo budowa jest taka sama

A moze to nie wina turbiny , tylko programu . Trzeba jechać do tunera i nie h zerknie czy nie da sie tego poprawić

Opublikowano
  • Autor

W 3.0 wychodziły turbiny kkk i garett wiec musisz szukać gtb2260 vk . Mysle ze powinno działać bo budowa jest taka sama

A moze to nie wina turbiny , tylko programu . Trzeba jechać do tunera i nie h zerknie czy nie da sie tego poprawić

No właśnie jest wgrana seria.

Problem opisałem tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306919-nie-ma-mocy-do-2tys-obrotow/

Opublikowano

Seria z czego, bo w twojej jej nie bylo?

Opublikowano
  • Autor

Seria z czego, bo w twojej jej nie bylo?

Seria od takiego silnika jest wgrana u tunera.

Opublikowano

A co tuner na to powiedział , nie da sie tego programem poprawic

Opublikowano
  • Autor

A co tuner na to powiedział , nie da sie tego programem poprawic

Nie ma co programem kombinowac skoro jest ewidentnie problem chyba mechaniczny.
Opublikowano

STANO niedzizele mamy na logi. sobote opijałem


Kurde no faktycznie to auto jest w świetnej kondycji.

Ale coś jest definitywnie nie tak.

Ciężko było zrobić poprawnie logi dynamiczne bo przy 4 biegu i but w podłogę auto nie mogło osiągnąć doładowania i wywalało błąd\ nieosiągnięte ciśnienie doładowania \ i wpadało w tryb awaryjny.

logi co się dało to zostało zrobione.

Wg. mnie albo ogromna nieszczelność dolotu albo zatkany dolot albo coś jeszcze bardziej banalnego ...

Auto po wciśnięciu pedału w podłoge ledwo ledwo toczy się do przodu (dosłownie) a w pewnym momencie w okolicach 2000 strzał jak z armaty:) (jeśli się uda że nie wpadnie w Tryb serwisowy.

Grupa 004, 008, 011: http://vaglog.pl/log_203029.html
Grupa 001, 004, 008: http://vaglog.pl/log_203028.html

Grupa 072, 073: http://vaglog.pl/log_203027.html

Edytowane przez Stolkien

Opublikowano

Zlogowałeś 003?

Opublikowano

nie.

Opublikowano

Wykluczasz przepływomierz?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Wykluczasz przepływomierz?

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Tak. Był podmieniony i bez zmian.

Opublikowano

Tak z czystej ciekawości. Jakieś postępy? Wiadomo co jest nie tak?

Opublikowano
  • Autor

Tak z czystej ciekawości. Jakieś postępy? Wiadomo co jest nie tak?

Tak. Turbo zmienione i jest ok.

Dzisiaj założone nowe wtryskiwacze z końcówką BD. Koszt po zniżkach 1050zł\szt. :-(

Opublikowano

I jak jeździ?

Opublikowano
  • Autor

I jak jeździ?

Zajeb*ście :)

Wreszcie. Teraz zbieram kase i na wiosne nowe turbo, wydech i IC, a potem strojenie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.