Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 Avant B8


tomekiiza

Rekomendowane odpowiedzi

A oto moja lala Audi A4 B8 2011r. 2,0 tdi 120km

2BCn9Q.jpg

bPTrAX.jpg

roYa63.jpg

uot582.jpg

rbzwIG.jpg

UPBQ3u.jpg

Dotychczasowe modyfikacje to zmiana lamp na led tył + przód Biksenon + led do jazdy dziennej.

NOwe opony zima Bridgestone Blizzak

Planowane na pewno lekko ściemnione szyby no i na lato Felgi 17 cali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modach . Felgi do b8 minimum 19 cali u siebie mam 18 i trochę żałuję bo teraz bym kupił większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne wozidełko.

Przebieg całkiem spoko :)

Powodzenia w modach . Felgi do b8 minimum 19 cali u siebie mam 18 i trochę żałuję bo teraz bym kupił większe

Kolega dobrze pisze co najmniej 18 cali nie ma się czego bać :) ja kupiłem teraz 19 i po jeździe próbnej stwierdziłem że już dawno mogłem kupić :wink:

Powodzenia w modach i bezawaryjności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna :) tak jak napisali koledzy felgi do wymiany :) ja też się jeszcze zastanawiam do swojej na lato ale między 18 a 19...o 17 nawet nie myśl :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tu widział odrobine chromu, bo smutne to autko troszkę?

Rzeczywiście ramki wokół okien i relingi na dachu mogłyby być chromowane tym bardziej jak ściemnie szyby ale czy jest możliwość wymiany tego to nie orientuje się może ktoś coś doradzi.nie chciałbym też żeby wyglądalo to na jakiś "wiejski tuning" :) nad tymi felgami jeszcze pomyślę bo zima dopiero się zaczyna wiec czas na poszukiwania jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relingi możesz spokojnie wymienić na chromowane listwy okien też z tym że tu jest troszkę zabawy no i te małe szybki z tyłu trzeba wymienić całe bo listwy chromowane są zespolone z uszczelką/szybą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

relingi możesz spokojnie wymienić na chromowane listwy okien też z tym że tu jest troszkę zabawy no i te małe szybki z tyłu trzeba wymienić całe bo listwy chromowane są zespolone z uszczelką/szybą

A komu taka wymianę zlecić?i ile to może kosztować?relingi można zamówić w aso?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relingi w ASO spowodują że zostaniesz bankrutem :) szukaj na alledrogo lub innych ebayach, zrobić możesz sam no chyba że masz totalnie dwie lewe ręce, możesz zapytac ile w ASO by za to wzięli ale obawiam się że tanio nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w modach . Felgi do b8 minimum 19 cali u siebie mam 18 i trochę żałuję bo teraz bym kupił większe

Daj zdjęcie felg 19 za duże obcierają przy większych skrętach od wewnątrz jak chcesz 19 to sprzedaj 18 jak bys chciał sprzedawać to z chcecie bym sie zainteresował

Musze dopuść ze opony miałem dość grube ja 19

Wiec sie ich pozbyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu, ja nic z tego co napisałeś nie zrozumiałem.. używaj znaków interpunkcyjnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek tak jak koledzy podpowiadają. minimum 18" , a jeśli chcesz by autko się prezentowało to wkładaj 19" i nie musisz się bać tego rozmiaru :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci relingi na chrom? do tego bys musial zmieniac ramki szyb na chromowe (wg mnie zbyteczne i koszty ;/ ) wystarczy wrzucic srebna fajna fele 19'' szerokosc 9j, na przedni zderzak grill s-line black , zostawic srebny znaczek :audi: z tylu wrzucic zderzak S-line + koncowe chromy na wydech, gleba np springi h&r -40, i listwy dolne progowe S-Line i juz auto calkiem inaczej sie prezentuje , pomysl o tym. powodzenia w modach :cheesy: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci relingi na chrom? do tego bys musial zmieniac ramki szyb na chromowe (wg mnie zbyteczne i koszty ;/ ) wystarczy wrzucic srebna fajna fele 19'' szerokosc 9j, na przedni zderzak grill s-line black , zostawic srebny znaczek :audi: z tylu wrzucic zderzak S-line + koncowe chromy na wydech, gleba np springi h&r -40, i listwy dolne progowe S-Line i juz auto calkiem inaczej sie prezentuje , pomysl o tym. powodzenia w modach :cheesy: Pozdrawiam

Nie przerażaj chłopaka :jerk: Widać, że chłopczyna pomalutku coś tam chce dłubać, a Ty mu już springi i zderzaki wrzucasz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki sprawdzałem aso szczecin 1470zl/szt. kosmos cena wiec sie wstrzymam.

po co ci relingi na chrom? do tego bys musial zmieniac ramki szyb na chromowe (wg mnie zbyteczne i koszty ;/ ) wystarczy wrzucic srebna fajna fele 19'' szerokosc 9j, na przedni zderzak grill s-line black , zostawic srebny znaczek :audi: z tylu wrzucic zderzak S-line + koncowe chromy na wydech, gleba np springi h&r -40, i listwy dolne progowe S-Line i juz auto calkiem inaczej sie prezentuje , pomysl o tym. powodzenia w modach :cheesy: Pozdrawiam

po co ci relingi na chrom? do tego bys musial zmieniac ramki szyb na chromowe (wg mnie zbyteczne i koszty ;/ ) wystarczy wrzucic srebna fajna fele 19'' szerokosc 9j, na przedni zderzak grill s-line black , zostawic srebny znaczek :audi: z tylu wrzucic zderzak S-line + koncowe chromy na wydech, gleba np springi h&r -40, i listwy dolne progowe S-Line i juz auto calkiem inaczej sie prezentuje , pomysl o tym. powodzenia w modach :cheesy: Pozdrawiam

gumowe dywaniki ori z aso to raczej mały mod ale zawsze cos. w srode szyby do ściemnienia a później zobaczymy.

Witam.Nadchodzi wiosna i niebawem trzeba będzie zrzucić zimowe koła i zmienic na letnie..no własnie i tu sie rodzi problem bo planuje kupic felgi do opon letnich tylko zrobił się dylemat z rozmiarem... wcześnej koledzy sugerowali żeby nie bać się i zakładać 18'' a nawet padały opinie,że większe. A może ktoś powiedzieć jak to wyglada w praktyce tzn. jazda na tak dużych kołach biorąc pod uwagę ilość dziur w naszych drogach?Moje audi służy mi w 80% w mieście a nie wiem jak jest u was ale Szczecin jest dziurawy jak ser szwajcarski... I jakie są rozsądne koszta za felgi oryginalne (używane) 17", 18", 19" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 bedzie lepiej wyglądała ale jak wolisz jeździć komfortowo i nie cykać że zgubisz koła na dziurach to bierz 18 to już musisz sam zadecydować, na pewno nie kupuj 17 bo to tylko szkoda kasy wydawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zimowe 18 bujają się czasem po Szczecinie i nic się z nimi nie dzieje, więc nie masz się czego obawiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem już takie opinie,że przy 18'' można szybko zniszczyć zawieszenie to prawda?No i jak z cenami takich felg?Np.ostatnio oglądałem 18" z S4 w idealnym stanie i pięknie się prezentowały ale jak usłyszałem cenę 4000zł to lekko mnie wygięło...

Edytowane przez tomekiiza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4500 to ja kupowałem 19tki ;) jeżdżę na moich 19tkach od 2012 roku, często po słabych drogach. po 180 tys km mam jeszcze fabryczne zawieszenie (80 tys po PL drogach)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...