Skocz do zawartości
IGNOROWANY

źle pracuje po odpaleniu


stasiu1971

Rekomendowane odpowiedzi

silnik 1,8 125km rocznik 1999 przebiek około 195 tyś na brufie było 140 tyś a jak jak kupowałem po roku od sprowadzenie 175 tyś przy 155 tyś był zakładany gaz odpalami i chodzi ,jak tylko musnę pedał gazy ma taki efekt jak by chodził na 2 lub 3 gary ,ewidentnie strzela w filtr powietsza , inaczej odpalal i odrzu gaz dopołowy ,obroty podskakują do 3 tyś i dziura (jak by paliwa nie było),przerywa zdycha ,podskoczy na obrotach zaś zdycha itp , kolejny sposów krece pół sek i wyłanczam znowu kręce i wyłanczam i tak 4 razy odpalami i odrazu mogę jechać bez strzałów itp (CZY MOGŁO ZCIEC PALIWO ŻE GO TAK DŁAWI) czójnie ten w głowucy wymieniłem i dalej to samo termostaty wymieniłem 3 szt zaden dobrze nie chodz jeden dobrze grzał od dołu jeden trzymał idealne 90* ale po przejechaniu 30 km teraz ten co mam zagrzewa w mieście w korkach do 90* na drodze ekspresowej do 80* a na autostradzie przy 140 km/h temperatura lekko powyzej 70* , i taki mały cyrk po odpaleniu jak jadę ,jadę sobie do świateł jakieś 800 metrów jak jestem 200 metrów od nich wrzucam na luz a tu obroty podskakują do 2600 obr/min i do puki nie zadławie sprzegłęm nawet 2 min się utzymują (dłużej nie czekałem na zdławienie) ,po zdławieniu i przełączeniu na LPG wszystko jest w pożądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim szczelnosc układu dolotowego

sprawdz tez w jakim stanie jest odma i sama przepustnica, trzeba ja wyczyscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to jakaś składnia wypowiedzi bo aż głowa boli od prób czytania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze podepnij kompa i sprawdź błędy. Kiedy zmieniłeś świece?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...