Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mapa MMI 3G HDD 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to kto pierwszy uaktualnia :cool: ?

Ruskie sie juz cieszą i zapewniaja że aktywacja działa.

Opublikowano

Ja nie moge bo auto jeszcze 3 lata na gwarancji a poza tym mam MMI 3G+,chociaz jak wyjdzie aktywator do mapy 6.20.4 do 3G+ to pewnie sprawdze,he.. ;)

Opublikowano

Kurcze a do wersji DVD wciąż nie ma aktywatora :(

Opublikowano

hociaz jak wyjdzie aktywator do mapy 6.20.4 do 3G+ to pewnie sprawdze,he.. ;)
Za 3 lata będzie 3x nowsza mapa heh

Kurcze a do wersji DVD wciąż nie ma aktywatora :(
Niestety do wersji BASIC nie bedzie publicznie aktywacji (w najblizszym czasie)
Opublikowano

hociaz jak wyjdzie aktywator do mapy 6.20.4 do 3G+ to pewnie sprawdze,he.. ;)

Za 3 lata będzie 3x nowsza mapa. heh

A kto Ci powiedzial,ze za 3 lata sprawdze. ^_^ Sa juz aktywatory do map 3G+ tylko no public. Ludzie juz mapy 6.19. uruchamiali na 3G+ i wszystko jest ok czyli VIN,google online itd.Pewnie i do 6.20 niedlugo beda dla zorientowanych ;) Widzisz na forach w hiszpanii,anglii itd mozna wiecej sie dowiedziec niz na polskich. :)

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

Mam pytanie. Jaki jest symbol najnowszej mapy do 3G HIGH? Czy to 8R0060884CH? Czy aktywator działa z nią bez problemu?

Edytowane przez ALEX_555

Opublikowano

Mam pytanie. Jaki jest symbol najnowszej mapy do 3G HIGH? Czy to 8R0060884CH? Czy aktywator działa z nią bez problemu?

Tak najnowsza ma to Аudi MMI 3G HDD EUROPE 2015 map 8R0060884CH 6.20.4,czyli jak widzisz tylko do HDD. Co do aktywatora to do MMI 3G juz jest witamina i hula OK(sam nie sprawdzalem mam 3G+) natomiast 3G+ narazie nie ma lekarstwa ;)

Edytowane przez hispano73

Opublikowano

mapa jest i na 3g hdd i na 3g plus

Edytowane przez Deniro

Opublikowano

Było trochę nerwów, ale udało się :)

Opublikowano

No to gratulacje dla kolegi :thumbup1: A nerwy czym spowodowane ?

Opublikowano

Nerwy były, gdy po odpaleniu aktywatora i zakończeniu aktywacji na ekranie pojawiła się mapa w tle. Tzn. uruchamiając np. radio, mapa nadal była w tle. Zrobiłem restart MMI i wszystko OK

PS. Z lenistwa nie skasowałem przed instalacją partycji w green menu i jak widać nie jest to chyba konieczne.

Czas instalacji - ok. 3 godzin

Edytowane przez ALEX_555

Opublikowano

Nerwy były, gdy po odpaleniu aktywatora i zakończeniu aktywacji na ekranie pojawiła się mapa w tle. Tzn. uruchamiając np. radio, mapa nadal była w tle. Zrobiłem restart MMI i wszystko OK

PS. Z lenistwa nie skasowałem przed instalacją partycji w green menu i jak widać nie jest to chyba konieczne.

Czas instalacji - ok. 3 godzin

No to sie ciesze,ze moglem pomoc ;)

Opublikowano

Najnowszy aktywator 6.20.4 działa również z najnowszymi mapami do wersji Basic! Przed chwilą sprawdziłem.

Opublikowano

koledzy a zlitujcie się i podrzućcie pomysł gdzie takiej mapy 3G szukać?

Opublikowano

Po 2,5h oczekiwania i ja posiadam mapę 2015 6.20.4 :D Użyłem aktywatora z gpsunderground,natomiast kolega sprawdzał Activator Map MMI 3G 2015 (6.20.4) by DUK63 (script) i tez mu działa :)

Opublikowano

koledzy a zlitujcie się i podrzućcie pomysł gdzie takiej mapy 3G szukać?

Tu chyba nie wolno :) Odezwij sie na private to cos poradzimy ;)

Opublikowano

Tak własnie , tu nie ma żadnych pirackich zabaw :wink:

Opublikowano

oj tam oj tam… potrzeba mi aktywatora, czy jakiś dobry człowiek udostępniłby mi linka? oczywiście na prv :) do testów :)))

Opublikowano

Najnowszy aktywator 6.20.4 działa również z najnowszymi mapami do wersji Basic! Przed chwilą sprawdziłem.

jestes pewny ze dziala z BASIC ?

Opublikowano

No jak na razie mi działa, na audi-club.ru też potwierdzają.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.