Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mapa MMI 3G HDD 2015


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos z Was probowal wgrac tylko np klucz 009 wczesniej niz mapy.Ciekawe co by sie stalo? Czy klucz zostaje w pamieci MMI i pozniej mozna go sprawdzic w menu inzynieskim ze jest legal? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Mam pytanie do MMI 3G Basic. Mapy 2014.

Czy takie mapy wrzucone na SD powinny dzialac bez oryginalnej plyty DVD w napedzie?

Jeśli nie to gdzie sprawdzić z którego nośnika tak naprawdę czyta mapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

Mam pytanie do MMI 3G Basic. Mapy 2014.

Czy takie mapy wrzucone na SD powinny dzialac bez oryginalnej plyty DVD w napedzie?

Jeśli nie to gdzie sprawdzić z którego nośnika tak naprawdę czyta mapy?

Wrzucasz pliki na kartę SD (do katalogu głównego) i działa bez problemu, nawigacja o wiele szybciej się inicjalizuje. Z ciekawostek jeżeli na tą samą kartę wgrasz muzykę, muzyki nie będzie dało się odtworzyć w MMI.

Edytowane przez pepissos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy aktywator 6.20.4 działa również z najnowszymi mapami do wersji Basic! Przed chwilą sprawdziłem.

Może ktoś opisać procedurę aktualizacji tej mapy. (wiem, że to wiedza tajemna ale ... może na PM)

Edytowane przez adkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacją map. Próbowałem mapy 2014 i 2015 z różnych źródeł.

Tuż przed instalacją (komunikat, że procesu nie można przerwać), wybieram start. Klikam pokrętło i nic się nie dzieje. Moe anulować ale potwierdzić start nie. Nic się nie dzieje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam. Mam MMI 3G Basic i ostatni soft.

Możesz powtórzyć operacją czy już coś zepsowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak moge. Formatowalem karte i wgrywalem jeszcze raz. Dalej ten sam efekt. MMI dziala wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie podpinam do tematu i czy ktoś bedzie tak dobry i na priva prześle jakiś link gdzie moge zaczerpnąć najnowszych map do 3Gplus oraz jak je zainstalować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego link do map do 3G+ moge Ci podrzucic tylko niema pewnego aktywatora do 3G`+ zebys nie uwalil VIN-a. No chyba ze nie potrzebujesz?

Jezeli masz audi connect i traffic online to tez moze nie chodzic?

Edytowane przez hispano73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podeślij ten link, a o co chodzi z tym VIN em? Dopiero co nabyłem autko i nie wiem czy mam audi connect i traffic online, jak to moge sprawdzić?

Edytowane przez riczi82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podeślij ten link, a o co chodzi z tym VIN em? Dopiero co nabyłem autko i nie wiem czy mam audi connect i traffic online, jak to moge sprawdzić?

Jezeli masz auto np na gwarancji to jest problem jak nie masz VIN. Co do audi connect i traffic to jezeli masz slot na karte sim to masz a jezeli posiadasz tylko 2 sloty na Sd to nie posiadasz tych opcji.W ustawieniach MMI tez Ci pokazuje czy masz Audi connect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

To jest mój pierwszy post, wiec mam nadzieje ze nie łamię żadnych zasad dot. Wcześniejszego przywitania w jakimś specjalnym wątku ;)

W zeszłym tygodniu kupiłem audi a5 2013r z mmi 3G hdd. mapy nie zostały od tego czasu zaktualizowane, wszystko działa pięknie i super poza okropnym głosem polskiego lektora, a raczej syntezatora głosu. Proszę powiedzcie mi czy w którejś aktualizacji sortu został głos zmieniony? Bo powiem szczerze nie mogę jej słuchać i aż nie chce mi sie wierzyć ze Audi wypuściła coś takiego na rynek

Pozdrawiam

Jan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podeślij ten link, a o co chodzi z tym VIN em? Dopiero co nabyłem autko i nie wiem czy mam audi connect i traffic online, jak to moge sprawdzić?

Jezeli masz auto np na gwarancji to jest problem jak nie masz VIN. Co do audi connect i traffic to jezeli masz slot na karte sim to masz a jezeli posiadasz tylko 2 sloty na Sd to nie posiadasz tych opcji.W ustawieniach MMI tez Ci pokazuje czy masz Audi connect.

Dzięki za wyjaśnienie, czyli wychodzi na to że posiadam Audi connect ponieważ mam w aucie slot na karte sim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam pytanie - podczas aktualizacji map aktualizuje mi się tylko "map styles" i nie wgrywa się nic więcej. Po instalacji podaje komunikat, że przebiegła pomyślnie, jednak jak klikam na nawigację w mmi to podaje komunikat, że baza danych jest nie prawidłowa. Miał ktoś może taki przypadek i jest w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usun mape z dysku , zformatuj sd fat32 i skopiuj ponownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprawa wygląda tak. Formatuje HDD, wrzucam kartę sd biorę update i poziom MMI_3G… gdzie są wszystkie katalogi mapy typu GDB, LIT itd jest zaznaczony jako "?" i na "Y" czyli do aktualizacji jest tylko "map styles". Jak wrzucę sobie w zielonym menu "user defined" i wejdę do aktualizacji to mogę pozaznaczać wszystkie foldery w zakładce MMI_3G do instalacji applikację, jednak każdy z nich kończy się błędem 141. Karta odpowiednio formatowana przed zgraniem map. Próbowałem również instalować aktywator przed mapami i też bez skutku. Prosiłbym o pomoc gdyż dużo jeżdżę i teraz nawet starych map po usunięciu nie posiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...