Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 Avant CAHA 2009r Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Już od jakiegoś czasu jestem na forum ale nigdy nie mogłem znaleść chwili żeby założyć swój temat.

Jest to kolejne Audi u Mnie i kolejne w dieslu ale pierwsze A4 i to jeszcze w kombi:)

Kolor czarny Y9B

Silnik 2.0 TDI 170KM CAHA, w dniu zakupu nalatane 193tyś udokumentowane książką więc nie jest źle.

Ogólnie autko zadbane, nie poprzecierane nic.

Wyposażenie:

-zawieszenie sport 1BE

-fotele chyba z pakietu sport

-bixenon

-ledy przód tył

-klimatyzacja

-skrzynia 6 biegów

-kolorowy wyświetlacz

-kolorowy fis

-elektrycznie regulowane lędźwie

-rolety tylnych szyb bocznych

-17 calowe alu na zime ori audi

-multifunkcyjna kierownica

-podgrzewane fotele

-tempomat

-coming/leaving home

i chyba tyle

W planach:

-jakiś deliaktny program- zrobione+ przy okazji wylaczone klapki w kolektorze

-delikatnie przyciemnione szyby-zrobione

-wyłączenie przypomnienia o pasach-zrobione

-włączenie doświetlania zakrętów z halogenu-zrobione

-alu prawdopodobnie RS6 w 18/19 calach-kupione Ori od A5 18"

-zmiana podświetlenia tablicy na led-zrobione

-wyłączony start-stop- zrobione

-Obniżające się prawe lusterko przy biegu wstecznym-zrobione

-przyciemnione tylne lampy-zrobione

i po drodze pewnie coś się jeszcze wymysli:)
cpzsnmbh.jpg

e6ssa8yb.jpg

m5hi28sb.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez mazi_ck

Opublikowano

Fajny kolor

Opublikowano

I zdrowy wypas :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Wyposażenie to raczej podstawowe niestety, ale jak coś się trafi to dołożę:)

Opublikowano

Wejdź sobie tutaj na stronę http://www.directupload.net/ i resztę zrób jak w instrukcji podanej na forum. Zdjęcia nie mogą być za duże bo nie ładuje (nic nie widać)

Chwilowo forum nie jest podpięte pod żaden fociany pierdyknik dlatego nie ma opcji

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszły Mi felgi na lato, wybór padł na Ori felgi od Audi A5, rozmiar to tylko 18". Zobaczymy jak się będzie jeździć, jak będzie dobrze to na następny sezon się coś zmieni, oczywiście na większe:)

witub5gl.jpg

Edytowane przez mazi_ck

Opublikowano

jak będzie dobrze to na następny sezon się coś zmieni

A czemu ma byc źle ? jeździłem na 18 a w zimie na 17 i nie zauważyłem różnicy, teraz mam 18 i 19 na lato :)

Opublikowano
  • Autor

Mam jakieś dziwne uprzedzenia do 19 na nasze kochane drogi:(

Opublikowano

Zakładaj jak najszybciej i wrzucaj foty bo mam tydzień na kupno nowych felg a chce zobaczyć jak wygląda ten wzór na 18 :)

Opublikowano
  • Autor

Niestety felgi będą dopiero na czwartek/piątek, ponieważ poszły do lakierowania i nadal czekam na oponki:)

Opublikowano

Felgi fajne. Lakierowane w ten sam kolor czy inny ?
Gratulacje auta ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Felgi wreszcie na aucie. Według Mnie wszystko ładnie się zgrało a oto fotki:

6zs8t8b8.jpg

8ufflwb2.jpg

6kxej88l.jpg

Na szerokość też wszystko fajnie się zgrało z nadkolem:)

bns9r2j5.jpg

A tutaj jeszcze jedno zdjęcie z nowym nabytkiem Audi S4(niestety oba auta jeszcze w zimowym setupie)

sidhesml.jpg

Mam nadzieję że się podoba:)

Aktualnie A4 dostała przyciemnione lampy tył zdjęcie przed i po:

p7esy737.jpg

Zostały również przyciemnione szybki oto fotki:

voy9zeq3.jpg

yitljxky.jpg

Edytowane przez mazi_ck

Opublikowano

Bardzo fajnie te lampy wyszły. Pasek stop też jest przyciemniony? Światło cofania nie świeci teraz gorzej w nocy? Jaką folią to przyciemniłeś?
Opony masz 225 czy 245?

Opublikowano

Żółte s4 b5 I like it :- ))) kiedy jakieś testy :- ))

Opublikowano
  • Autor

Bardzo fajnie te lampy wyszły. Pasek stop też jest przyciemniony? Światło cofania nie świeci teraz gorzej w nocy? Jaką folią to przyciemniłeś?

Opony masz 225 czy 245?

Cieszę się że Ci się podobają. Pasek stop jeszcze jest zostawiony ori i zastanawiam się czy przyciemniać. Jeśli chodzi o jakość światła to jakiejś bardzo dużej różnicy nie zauważyłem. Folię kupiłem tą: http://allegro.pl/folia-do-przyciemniania-lamp-60x50-super-efekt-vat-i6102957511.htmljasny czarny :)

Opony 225/45 :)

Żółte s4 b5 I like it :- ))) kiedy jakieś testy :- ))

S4 niestety już sprzedane, chociaż sprawiało sporo radości:) ale czekam na odbiór kolejnego podobnego autka :naughty: więc nie ma co rozpaczać :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.