Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 Cabrio 1.8t BFB


goja0808

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy nabytek, zakupiony jakieś pół roku temu. Zadowolony jestem w 100% :)!10859723_939523576075563_791194905_n.jpg

Nowe fotki:)

c4bea17a85631eb4.jpg

0e368d9f814ab1e6.jpg

58183297e9fa2643.jpg

5ba7fc616efe22d1.jpg

Edytowane przez goja0808
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale więcej fotek i opisu by się przydało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, ale więcej fotek i opisu by się przydało ;)

Wiecej fotek będzie na dniach, miałem tylko 1 po malowaniu felg;). Myślę nad przyciemnienem lamp z tyłu, ale nie wiem czy to będzie dobrze wyglądać, może ktoś z forumowiczów ma coś takiego i chce sie podzielić fotkami?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień lampy na te od B7, są o niebo ładniejsze ;) ja do swojego planuję wrzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmień lampy na te od B7, są o niebo ładniejsze ;) ja do swojego planuję wrzucić ;)

Tylko pytanie czy beda pasowac do Cabrio?:) Na życzenie wstawiłem kilka fotek wygrzebanych z komórki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie na pewno pasują (w końcu to praktycznie te same auta). nie wiem jak instalacja, trzeba sprawdzić. ale ktoś tu już na forum wsadzał do cabrio lampy z B7.. nie pamiętam nicku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizualnie na pewno pasują (w końcu to praktycznie te same auta). nie wiem jak instalacja, trzeba sprawdzić. ale ktoś tu już na forum wsadzał do cabrio lampy z B7.. nie pamiętam nicku

Właśni chodzi mi o instalację, jeżeli chodzi o majsterkowanie to nie jestem w tym najlepszy ;)

@jedrekx, mam pytanie bo widzę, że wyżej też widnieje Twoj post o audi cabrio:). A mianowicie chodzi mi o podnoszenie półki w bagażniku, u mnie ona nie działa i czy masz pojęcie jak to można naprawić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz za mało płynu do podnoszenia dachu, zobacz w instrukcji gdzie się go uzupełnia - ja niestety jeszcze tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie masz za mało płynu do podnoszenia dachu, zobacz w instrukcji gdzie się go uzupełnia - ja niestety jeszcze tego nie wiem.

Chodzi mi o tą co się podnosi recznie w bagażniku, żeby zwiększyć jego pojemność:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, o to chodzi :decayed: nie mam pojęcia jak to naprawić.. podejrzewam, że pół bagażnika trzeba rozebrać. rozumiem, że próbujesz ją chować przy zamkniętym dachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, o to chodzi :decayed: nie mam pojęcia jak to naprawić.. podejrzewam, że pół bagażnika trzeba rozebrać. rozumiem, że próbujesz ją chować przy zamkniętym dachu?

Oczywiście, że przy zamkniętym :kox: . Trochę grzebałem i chyba mam linkę zerwaną, ale właśnie się obawiałem, że będę musiał pół bagażnika rozebrac, żeby się do tego dobrać. Robota chyba musi poczekać do lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

sory że odbiegnę od tematu, ale również jestem posiadaczem B6 cabrio i poszukuje instrukcji po polsku. Może jesteście w stanie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie posiadam. Jedynie do zwykłego B6

Wysłane z Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie posiadam. Jedynie do zwykłego B6

Wysłane z Audi

Do zwykłego już znalazłem na forum :) Może ktoś będzie miał do cabrio bo niemieckiego nie przeżyje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...