Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] CB w A4 Avant '99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja posiadam Alana 100+ który mieści sie w półce po lewej stronie (obok bezpieczników) antenkę mam mała i też nie narzekam :) Nowy sprzęt o wartości do 300zł POLECAM

Opublikowano

Ja mam od jakiegoś czasu SUNKERa Elite ONE z anteną Hustler IC100 i jak na razie jestem bardzo zadowolony. Radyjko się mieści na półeczce pod kierownicą bo jest bardzo wąskie, kabel od anteny idzie w listwie progowej i wychodzi w bagażniku. Antena naprawdę dobrze zbiera i ma niemal idealne SWR, właściwie nie było trzeba stroić co najciekawsze. Jak na sprzęt do 300zł to jest naprawdę lux zestawik.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

witam ,ja posiadam radyjko o symbolu M-790 PLUS nie wiem jakiej to firmy i antene MAGNUM 27Mhz chyba 150 albo 160 cm tez nie narzekam ,antene zamontowalem na stale w klapie bagaznika,radyjko ma zakresy wszystkich prawie krajow europejskich. radio zamontowalem z lewej strony pod schowkiemnatomiast kabel pociagnolem pod listwa przy podlodze nie wymagalo to odkrecania ani jednej srubeczki.samo wcisniecie kabla wykonywalem palcami wiec chyba malo skaplikowany sposob

Opublikowano

A jaki długi bat macie koledzy że przy 150 km/h wam antenka spadła? Ja mam president ml145 (bat jakies 160 - 170cm) magnes bodajrze 13 cm, kabel wystaje jakies 15 cm i przy 180 km/h mi jeszcze nie spadla. :decayed:

:audi: :th:

Opublikowano

Wit's gratuluję pomysłu na montaż i chęci do pracy.

Ja poszedłem na latwizne i radio mam wsadzone między podłokietnik a bok siedzenia pasażera,a antene mam magnesówkę.Przyczyną tego jest to,że często się przesiadam do innych samochodów,ale przy prędkości 230 antena jeszcze się trzyma.

P.S.Dla innych kolegów:każdy robi jak mu pasi i na co go stać.Najważniejsze to być zadowolonym i móc się dogadać na radiu.

Opublikowano

są przypadki że antena przy 130 spadnie..ale to tylko przy jakiś podmuchach .. np wyprzedzanie tira. brat jeździ też z Ml 145 ma magnes chyba 11.5 cm i nawet przy 200 km/h jest ok. ale jak kiedys widzialem w innym mobilku to przy wyprzedzaniu tira nawet malutką floride nieźle wygina ... Hustlery są fajne ale na początek wszedzie sie czyta ze ludzie zmieniaja na dluzsze :P a pozatym bacik bardzo sie wygina. ja od siebie polece Lemma antenki od At 106 do At 1700 lub oczywiście wcześniej wspomniane ML 145 .. a radyjko.. np. TTi 770 jest ciekawy.. za niewygórowaną cene (220 zł )

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Zapytam ... montował ktoś antenę na SF-40 w Avancie? Można zamontować?

Opublikowano

Myslę ze dało by radę,z tym ze zalezy jak masz montowana antenę,czy na gniazdo PL(wkrecana) czy na DV (motylek). Z ta druga nie powinno być problemu. Aż jutro sprawdze i napisze czy da rade :mysli:

Opublikowano

Lemm 1200

antena%20lemm%20at%201200.jpg

Opublikowano

Czyli na motylek :wink4: Uchwyt SF40 zamontujesz w taki sam sposób jak ten "dzwonek"w pierwszym poscie tego wątku,ewentualnie możesz go dać na bocznej krawedzi,powinien podejść. Czasami te SF40 potrafia opornie wchodzic w szczeline,wtedy trzeba uchwyty metalowe podszlifować,jutro postaram sie sprawdzić wszystkie mozliwości bo akurat wożę w bagażniku taki uchwyt :wink4:

Opublikowano

jutro postaram sie sprawdzić wszystkie mozliwości bo akurat wożę w bagażniku taki uchwyt :wink4:

Będę niezmiernie wdzięczny za sprawdzenie. Za foto jeśli masz aparat lub fon z aparatem pod ręką również.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.