Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Slaby zasięg centralnego


mztkowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przewod antenowy konczyl sie w prawym tylnym slypku. Dołożyłem do niego dodatkowy przewód ktory rozlozylem w ksztalt spieali pod tylnia pulka. Efekry? Znikome. :-( co wyvm na to aby dolaczyc tam zwykla antene radiowa za 15 zl i schowac ja pod pastikiem slupka? Pomoze to cos ? Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam antene własnej roboty z przewodu antenowego do tv a na końcu przewodu mam dolozona antenę od rutera i ściaga mi nawet z 20 metrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś powalczyłeś z tą anteną? ;)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys opisac to badziej szczegolowo. Co i jak ? Gdzie ja umiescileśitd ?

http://www.digakom.de/template/downloads/Antenneninstallation.pdf

w linku poniżej masz rozpisane kostki w pompce. Antenę wpinasz w kostkę "C". Interesują Cię wyłącznie piny 1 i 7. Pod 1 podpinasz przewód sygnałowy a pod 7 Ekran anteny.

Bierzesz około 1m przewodu antenowego taki jak masz do TV. Na jednym końcu lutujesz konektorki i wpinasz je tak jak opisałem wyżej. Na drugim końcu dajesz antenkę np.od routera. Antenę najlepiej umieścić jak najwyżej się da.

http://www.digakom.de/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedzi. Ida z nia walczyc? Napisze jak juz zrobie. Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam Kamil:)


jeszcze takie pytanko. Czy zostawic stary przewod ktory idzie od tej kostki i do niego dolozyc koncetryczny ? czy wyrzucic ten stary i bezposrednio zrobis na samyym koncetrycznym?


WItam.

A wiec, dorobilem przewod a na koncu dalem antene od rutera, efekty? Prawie zadnych, zasieg chyba pozsotal taki sam, probowalem kilka razy otwierac i zamykac po czym siadla mi pompka od centralnego:(

Antene ktora zamontowalem umiescilem pod tylnia pulka. Wiec mysle ze bedzie ok.Ale teraz co z ta pompka, jezeli kupie inna prawodpodobnie trzeba programowac kluczyk, wie ktros jak to sie robi >?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli widocznie pompka była winna za słaby zasięg.

Programowanie pilotów :

W poliftach wygląda to tak:

1. Wkładamy klucz w stacyjkę. Obojętnie jaki, chodzi o włączenie zapłonu (nie silnika).

2. Wychodzimy lub otwieramy szybę w aucie.

3. Zamykamy auto kluczem od zewnątrz i trzymamy kluczyk przekręcony.

4. Klikamy w przycisk otwarcia i TRZYMAMY 5 sek. (Nie sprawdzałem czy zadziała bez trzymania)

5. klikamy jeszcze raz i TRZYMAMY około 15 sek. (Nie sprawdzałem czy zadziała bez trzymania)

6. Centralny zamek powinien się otworzyć. (U mnie nie potwierdził tego kierunkami pomimo, że przy otwieraniu i zamykaniu z pilota to robi)

7. Wyjmujemy klucz ze stacyjki i z zamka.

8. Ten z zamka jest już zakodowany.

9. Aby zakodować ten co był w stacyjce powtarzamy całą procedurę zamieniając kluczyki.

W przedliftach nie wiem jak to wygląda, być może tak samo ale głowy za to nie daję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok bede probowal. Kurcze sam nie wiem czy moje jest po lifcie czy nie:D Pierwsze musze znalezc jakas uzywana pompke:/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'97 to przedlift.

W dziale "kupię " podaj numer pomki jakiej szukasz i napewno ktoś będzie miał na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zaraz napisze. Na starej pompce widnieje takie cos : 8LO 862 257 K. I musze znalezc pompke dokladnie z takim samym ozanczeniem ? |Cos takiego juz by nie pasowalo ? http://allegro.pl/audi-a4-b5-b4-c4-a6-pompka-centralnego-4a0862257f-i4883793468.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej szukaj z tym samym oznaczeniem bo nie każda obsługuje piloty

Tu masz opis funkcji pompek

http://www.digakom.com/katalog.php?TYP_SORT=A&KAT_SORT=A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzisiaj zamontowalem nowa pompke cenralki( dokaldnie taka sama jakmialemn wczesniej). odrazu zabralem sie do kodowania kluczyka. No i udalo sie z jedna mala rzecza.

Otoz samochod nie otwiera sie. Zamykanie auta dziala nawet sygnalizuje to kierunkami, domykanie szyb z kluczytka rowniez dziala. Gdy probuje otowrzyc auto zaswiecaja sie lapki w aucie, halogeny a takze kierunki migaja, czyli sygnal widzi. No aleniestety dzrwi nie otworzy pompka ani drgnie.

Panowie co zrobilem nie tak ?Jakies sugestie ? Kadowale kluczyk za pomoca dwoch kluczykow ,jeden w stacyjce adrugi(kodowany w dzrwiach)

Pozdrawiam Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakieś oznaczenie czy cokolwiek innego po czym można zidentyfikować konektor w kostce C ? Chciałbym dorobić antenę ale niestety nie mogę dorwać konektora żeby przylutować sygnał i ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...