Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Slaby zasięg centralnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Posiadam auto audi a4 b5 z 97r. z fabryczna centralka wraz z pilotem ( scyzroyk) Od samego poczatku, kiedy go kupilem, byl bardzo slaby zasieg a mianowicie ok 2 m o auta i to nie zawsze- zalezy z której strony.

Ostatnio podlaczjac halogeny znalazlem cos w rodzaju anteny jakby urwanej, dokladnie w pod kierownica z lewej storny. Biegnie od tylu auta wzdluz niego. jednakze jest jakby urwana. Panowie co moze byc przyczyna ? Moze cos z ta antena? Gdzie ma byc ona podlaczona? Dodam ze prawdopodobie do wymiany mam pompke centralnego poniewaz strasznie dlugo pompuje zamykajac/ otwierajac auto. Prosze o pomoc.

Pozdrawiam Kamil :)

Opublikowano

sprawdź czy w którymś zamku nie masz membrany dziurawej i dla tego ci długo pracuje centralny

Opublikowano
  • Autor

Dzieki sprawdze jutro. A co z zasiegiem na tym zalezy mi najbardziej :/

Opublikowano

baterie zmien ,powinno pomoc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

baterie w pilocie wymienione, niedawno wymienialem aku, Problem pozostal

Opublikowano

może brakuje anteny od centralnego zamka, która zwiększa zasięg.

Opublikowano

Antena od ori centrali podłączona jest do pompki centralnego i powinna znajdować się gdzieś w okolicach słupka przy bagażniku (bynajmniej w avancie tak jest)

http://www.digakom.de/template/downloads/Pinbelegung_8L0862257.pdf

Kostka "C" piny 1 i 7 tam jest podłączona antena

Sprawdź ją

może brakuje anteny od centralnego zamka, która zwiększa zasięg.

Jakby wcale jej nie było to pilot maksymalnie łapał by z 0,5 m ;)

Opublikowano

też miałem słaby zasięg, około 0,5 m , wczoraj znalazłem czas i podłączyłem antenę, teraz jest bajka :D

Opublikowano
  • Autor

Dzieki wielkie za pomoc. Jutro sprawdze. Czyli gdzies z prawwj strony w bagaxniku ma byc antena

Opublikowano

sprawdź nadkole z prawej strony, powinna tam być jeśli w ogóle jest :D

Opublikowano
  • Autor

wlasnie bede szedl to robic. Jak mniej wiecej wyglada ta antena ? mam rozumiec ze antena ta jest poloczona z pompka ? moze popostu przesledze kable od pompki i dotre do anteny:D Pozdrawiam

Opublikowano

Antena podłączona jest do pompki centralnego kostka C pin 1 i 7 :) Długi czarny przewód :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ok znalazlem przewod.Biegnie on wlasnie od pompki gdzies nad nadkole i pozniej nie wiem gdzie dalej. Gdzie jest umiejscowiiona ta antena \?

Opublikowano

Zobacz czy wpiete jest coś w pompkę kostka C pin 1 i 7.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Tak powinna być wpięta antena.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Tak jest wpiety wlasnie ten przewod(czrany) znaczy od kostki ida 2 przewody wlasnie z tego pinu 7 i 1 i pozniej sa zlutowane w jeden. On z kolei biegni razem z wiazka gdzies w przod auta. Jest mroz na polu a wiazka jest strasznie zbita i jest mi trudno dokladnie go przesledzic. Wolabym wiedziec gdzie jest umiejsciowina ta antena do ktorej biegnie ten przewod.Pozdrawiam

Opublikowano

Moim zdaniem powinna być gdzieś koło nadkola. W takim przypadku ciężko mi powiedzieć :-o

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Ok bede szukal :/ jak ona mniej wiecej wyglada ? \przepraszam za takie banalne pytania ale nigdy wczesnioej nie mialem z tym stycznosci

Opublikowano

Nie ma sprawy ;) U mnie to czarny przewód około metrowy. Ja sam kupowałem antenę bo też miałem słaby zasięg centralnego, po jej założeniu jest bajka z otwieraniem i zamykaniem auta :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Czyli sam przewod robi za antene ? nie jest do niczego przykrecony ? Dokupiles zwykla antene i przykreciles do niej ten przewod ?

Opublikowano

Kupiłem antenę gotową do założenia ;) Sam przewód to antena :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Wpiety w dobre piny :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.