Skocz do zawartości
IGNOROWANY

roznice w polosiach


Krzyh00

Rekomendowane odpowiedzi

koledzy potrzebuje szybko kupic lewa polos, moja sie urwala. numer mojej 8D0 407 271 CL. widze ze na allegro chociazby jest mnostwo tych numerow i nie wiem ktore beda pasowac zamiast mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afn. ale tylko z okolic poznania, jutro auto musi jezdzic nie mam czasu na wysylki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się tylko naciagnąć na półosie z Passata B5 bo bedziesz mógł odłożyć je sobie na półkę ... niestety A4 (AFN AHU AHH AVG) maja półosie na mały przegub zewnętrzny i ogólnie jest tego mało na rynku. Handlarz Ci powie, że z Passka B5 AFN będzie pasować ale niestety... w B5 AFN AVG (Passacie) przgub zewnętrzny jest jak w każdej 130 , 2.5 tdi itp ...

Jak z Passata B5 to tylko z 90 AHU, AFN

Edytowane przez kuba84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się urwała???

Zmien oske z b5 ale z 115 PD pasuje P&P a zew przegub jest mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie daj się tylko naciagnąć na półosie z Passata B5 bo bedziesz mógł odłożyć je sobie na półkę ... niestety A4 (AFN AHU AHH AVG) maja półosie na mały przegub zewnętrzny i ogólnie jest tego mało na rynku. Handlarz Ci powie, że z Passka B5 AFN będzie pasować ale niestety... w B5 AFN AVG (Passacie) przgub zewnętrzny jest jak w każdej 130 , 2.5 tdi itp ...

Jak z Passata B5 to tylko z 90 AHU, AFN

kupilem juz dzis poloske o oznaczeniu 8D0407271BJ od tego goscia http://allegro.pl/polos-audi-a4-b5-prawa-lewa-1-8-1-8t-1-9-2-5-tdi-i4815500001.html.

mowi ze wszystkie sa od a4 i po sprawdzeniu tego numeru faktycznie wyskakuja w katalogach te same zamienniki co do mojej wiec powinno pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, wiem że kupiłeś ale zapytam jak z półosią z przed lifta i polifta benzyna 1.8 ? pękła mi półoś dziś i kupiłem z przed lifta i okazała się na mały przegub wewnętrzny ;/ ale ma ich wiele to będę musiał już mierzyć niestety. ale wole dopytać jak to z tym jest Forumowicze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...