Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gaz BRC


Loguss89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam u siebie gaz BRC 3 generacji (nie jestem pewien) muszę ręcznie przełączać . I się dowiedziałem że mogę podłączyć do niego sterownik i będzie samo to ogarniało . Jest to możliwe do podłączenia ? I oprócz tego że samo będzie to przełączało to jakie da mi to korzyści ? Z góry dzięki za odpowiedz .


Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za przełączanie gazu odp.jest sterownik i czujnik temperatury.umieszczony w układzie. Średnio ustawia się temp. przełączania na 30-40 stopni. Za wcześnie jest nie zalecane bo niszczy to wtryskiwacze, a za późne to strata paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak ,ale wiązało by się to z przeróbką całej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam u siebie gaz BRC 3 generacji (nie jestem pewien) muszę ręcznie przełączać . I się dowiedziałem że mogę podłączyć do niego sterownik i będzie samo to ogarniało . Jest to możliwe do podłączenia ? I oprócz tego że samo będzie to przełączało to jakie da mi to korzyści ? Z góry dzięki za odpowiedz .

Pozdro

żeby to samo ogarniało,to tylko wymiana na IV generację-sekwencja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa to około 2500 .Tak więc połowę z tego pewnie trzeba będzie zapłacić . Tylko jest pytanie : ile lat ma twoja instalacja . Jeśli jest już wiekowa to pewnie kończy się homologacja na butlę. Nie wiadomo czy ktoś się podejmie takiej dokładki . Z drugiej strony to albo całą nową i ma się gwarancję , albo zostawiasz tą co masz (jeśli chodzi bez problemów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w obecnej instalacji wymiana parownika to około 200 zeta,

wymiana na IV generację-sekwencję to koszt około 1500 zeta,trzeba wypruć całą starą instalację i od nowa kłaść nową,

tak że cena nie jest niska,wszystko zależy ile jeździsz i jak długo jeszcze chcesz pojeździć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...