Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozkodowujący się pilot A4 B6


marsko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem od pewnego czasu męczy mnie sprawa z pilotem (kluczykiem) objawy są następujące:

przychodzę do auta chce go otworzyć pilotem i nie ma żadnej reakcji więc otwieram kluczykiem wkładam kluczyk do stacyjki i słyszę że działa wiec koduje się wyciągnę kluczyk ze stacyjki i w tym momencie działa zamykanie i otwieranie przykładowo dwa dni jest ok zamyka i otwiera auto aż znowu przychodzę i nie reaguje na nic, dzisiaj było częściej bo rano zakodowałem kluczyk podjechałem pod pierwszy sklep auto się zamknęło i otworzyło przejechałem jakieś 2km pod drugi sklep wysiadam i nie da rady zamknąć auta z pilota czyli znowu kodowanie i jakiś czas podziała. Co może byc przyczyną może coś nie tak robię z kodowaniem albo w czym innym szukać ustarki?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety bateria tu nic nie da poprostu już się kluczyk skończył i trzeba szukać nowego...odpowiednie kodowanie i będzie smigał ja miałem to samo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 2 oryginalne kluczyki cały czas działały oba i tu nagle by się dwa klucze sypnęły jakoś mi to nie pasuje myśle że problem będzie w czymś innym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobna sytuacje z jednym kluczykiem , moja roczna córeczka się dorwała do kluczyka i zaśliniła całego :/ otworzyłem wyczyściłem ale po tym działał jak u Ciebie , po miesiącu już miałem kupować nowy (oczywiście używałem 2 kluczyka) ale przed tym sprawdziłem stary i o dziwo zagadał i działa do dziś;) Może u Ciebie coś z MK nie tak sprawdzałeś błędy?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kluczyk też przestał działać, co ciekawe, akumulator był odpięty przez pół dnia, dotąd wszystko było ok.

Ktoś powie co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kluczyk też przestał działać, co ciekawe, akumulator był odpięty przez pół dnia, dotąd wszystko było ok.

Ktoś powie co jest nie tak?

Mi kluczyki rozkodowują się za każdym odłączeniem akumulatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kluczyki rozkodowują się za każdym odłączeniem akumulatora.

No dobrze, więc jak go zakodować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No dobrze, więc jak go zakodować?

Ja robię tak:

wkładam kluczyk do stacyjki przekręcam zapłon ale nie odpalam auta i naciskam przycisk otwierania w pilocie. Wyciągam kluczyk ze stacyjki w wszystko działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, więc jak go zakodować?

Ja robię tak:

wkładam kluczyk do stacyjki przekręcam zapłon ale nie odpalam auta i naciskam przycisk otwierania w pilocie. Wyciągam kluczyk ze stacyjki w wszystko działa jak należy.

Zrobilem podobnie, tzn wlaczylem zaplon, drugi wólżyłem do drzwi krecac w prawo i naciskajac otwieranie na kilka sekund.

Zaprogramowal sie ale tylko otwieranie i zamykanie, nie dziala np domykanie szyb itp.

Czy sposob jaki ja uzylem dziala na wszystkie funkcje jakie mialem czy tylko wgrywa podstawowe?

Czy muszę pod VAGiem aktywowac teraz kolejne funkcje czy na liczniku tez to zrobie?

Z gory wszystkim dziekuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziala np domykanie szyb

Otwórz i zamknij wszystkie szyby ręcznie tylko na maxa w dół , mi to pomagało.

Edytowane przez slimok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...