Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Planuje kupi to autko i tu pytanie czy ktoś cos wie na jego temat ? Dleczego nigdzie na aukcjach i forach nie ma takich modeli ? prosze o pilną pomoc.

Opublikowano

Czy silnik 1.8tfsi 120km rozni sie tylko oprogramowaniem od 1.8tfsi 170km?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Raczej sam soft, turbo jest chyba identyczne. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie, mam w sobotę ( pojutrze) jechać do Niemców po A4 1.8 tfsi 03/2013. Udało mi się wymęczyć kod silnika i wygląda, że nie ma go na liście tych żrących olej - CJE . Czy możecie mi pomóc w weryfikacji tej informacji? Dzięki.

Opublikowano
5 godzin temu, Bartek_79 napisał:

Panowie, mam w sobotę ( pojutrze) jechać do Niemców po A4 1.8 tfsi 03/2013. Udało mi się wymęczyć kod silnika i wygląda, że nie ma go na liście tych żrących olej - CJE . Czy możecie mi pomóc w weryfikacji tej informacji? Dzięki.

Poprawione jednostki były od 10.2011 jeśli się nie mylę, generalnie jeśli serwisowany i nie zajechany to się nie stresuj.

 

Opublikowano

Wiem ze te silniki sa na łańcuszku. Przy jakim przebiegu można by wymienić łańcuch rozrządu dla własnego spokoju?

Opublikowano

Witam, z tego co wyczytałem to można brać benzynę od 2012 i teoretycznie nie powinno być problemów ? Czy bezpieczniej diesla z tego rocznika ? Pomijam kwestie km rocznie. Chodzi o późniejsze awarię czy utrzymanie. 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Szukam b8 mało problemowego i raczej do miasta więc benzyna w automacie.

Jeśli polift to ten 1.8?

Jeśli przed lift to jaki silnik?

A czy do b8 jest coś pod LPG ?

Opublikowano

Lepszy silnik 1.8 czy 2.0 TFSI?

Opublikowano

Oba dobre silniki

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiadomo 2.0tfsi jest mocniejszy. Tak jak kolega wyżej pisał oba są poprawione nie biorą oleju.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Ostatnio znalazłem ogłoszenie z Audi A5 z 2012 roku własnie z silnikiem 1.8 TFSI. Auto miało przebieg prawie 290 tys. km. Z ciekawości spytałem właściciela czy miał jakiś problem z zużyciem oleju. Stwierdził że na 15tys. km stan oleju na wyświetlaczu spadł z max do min i to wszystko. Czyli coś koło 1 litra. 

Edytowane przez veron

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 24.08.2017 o 23:13, damian19886 napisał:

Wiem ze te silniki sa na łańcuszku. Przy jakim przebiegu można by wymienić łańcuch rozrządu dla własnego spokoju?

To trudno powiedzieć, te silniki są zbyt nowe. Ja miałem sprawdzany rozrząd przy 170 tys i nie było potrzeby jego wymiany.

Opublikowano
34 minuty temu, liquid8p napisał:

To trudno powiedzieć, te silniki są zbyt nowe. Ja miałem sprawdzany rozrząd przy 170 tys i nie było potrzeby jego wymiany.

Ok. ja mam dopiero 104tys km.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam jestem nowy więc nie wiem czy w dobre forum wszedłem z pytaniem. Posiadam w swoim aucie silnik 1.8 tfsi 120 km z 2009 roku chciałem go podmienić na ten sam motor ale po lifcie z 2012 r i nie wiem czy wszystko będzie pasowało do podmiany z góry dziękuje za pomoc

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

!,8 TFSI bardzo dobry motor ,mnie nie bierze oleju od wymiany do wymiany nie dolewam nic, wymieniam max co 15 tys.

Teraz po programie mam 245 koni i 396 Nm, 

Opublikowano
1 godzinę temu, black dragon 5 napisał:

!,8 TFSI bardzo dobry motor ,mnie nie bierze oleju od wymiany do wymiany nie dolewam nic, wymieniam max co 15 tys.

Teraz po programie mam 245 koni i 396 Nm, 

Potwierdzam ;)

Opublikowano
W dniu 12.06.2018 o 18:30, black dragon 5 napisał:

!,8 TFSI bardzo dobry motor ,mnie nie bierze oleju od wymiany do wymiany nie dolewam nic, wymieniam max co 15 tys.

Teraz po programie mam 245 koni i 396 Nm, 

Ile miałeś w serii? 

Opublikowano
W dniu 17.06.2018 o 11:02, damian19886 napisał:

Ile miałeś w serii? 

162 km i 320 Nm było w serii

Opublikowano
4 godziny temu, black dragon 5 napisał:

162 km i 320 Nm było w serii

W serii powinno być przynajmniej 170km.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.