Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

oznaczenia na klapie - jak wyczyscic ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie jak w temacie .

Po dosc długim czasie poszukiwan znalazłem oznaczenie na klape swojego TDI'ka -oryginalne Audi (narazie nie zdradze jakie ale jak juz przykleje to sie pochwale :diabelek: ) ... problem w tym ze jest ono troszeczke brudne/zasniedziałe i teraz pojawia sie pytanie :czym to wyczyscic aby znowu błyszczało sie w słoncu :?:

Sa jakies pasty moze polerskie ,moze do chromu , nie mam pojecia co podziala na ten materiał :?:

Jak macie jakies doswiadczenia z takimi specyfikami to czekam na rady ... ;)

Opublikowano

Mozna kupic nowe za 12zł w sklepach a na szrotach wolaja 30zł za oznaczenie TDI i te ze sklepu niczym sie nie rozni od orginalu

Opublikowano
  • Autor
Mozna kupic nowe za 12zł w sklepach a na szrotach wolaja 30zł za oznaczenie TDI i te ze sklepu niczym sie nie rozni od orginalu

a czy ja gdzies napisałem ze nie wiem gdzie kupic (dla przypomnienia juz kupiłem ;) ) i ze poszukuje oznaczenia TDI :?:

Opublikowano

ja tylko napisalem za ile mozna takie kupic bez urazy

Opublikowano
  • Autor
ja tylko napisalem za ile mozna takie kupic bez urazy

spoko .... tylko prosze nastepnym razem pisac na temat i nie robic OT ... ;)

p.s koniec OT

Opublikowano

Spróbuj pastą lekko scierną "tempo" lub "max"

Opublikowano
Spróbuj pastą lekko scierną "tempo" lub "max"

Ja bym jeszcze rozcieńczył to lekko wodą - efekt murowany.

Opublikowano
i ze poszukuje oznaczenia TDI

Jak będziesz dzisiaj w Wawie na spocie, to się przypomnij - poszukam w schowku, jeśli ktoś nie zwinął, to dostaniesz za darmoszkę od mojego - ja na pewno nic nie będę przyklejał.

I z tego co pamiętam, to pastę tempo też wożę ze sobą :)

Opublikowano
  • Autor
i ze poszukuje oznaczenia TDI

Jak będziesz dzisiaj w Wawie na spocie, to się przypomnij - poszukam w schowku, jeśli ktoś nie zwinął, to dostaniesz za darmoszkę od mojego - ja na pewno nic nie będę przyklejał.

I z tego co pamiętam, to pastę tempo też wożę ze sobą :)

bede ...ale znaczek mam w domu :|

(powtarzam: mam juz naczek i nie jest to TDI :!: :!: :!: :diabelek: )

Opublikowano
...ale znaczek mam w domu

(powtarzam: mam juz naczek i nie jest to TDI )

Sorka. Rzeczywiście zamieszałem, nawet już wiem co mnie zmyliło ;D

Niezłe zamieszanko ;D ;D ;D

[ Dodano: 23-01-2007, 13:11 ]

P.S. A napis A4 też mogę Ci po znajomości odpalić ;D ;D ;D ;)

Opublikowano

można spróbować specjalistyczną tastą ścierno-polerską, ja szmatką tak wyglansowałem sobie cały koniec tłumika i się błyszczy jak psu j*ja a to przecież była porowata blacha więc do takich elemętów nadaje się idealnie, poprawiłem również w ten sposób połysk na przedniej atrapie :D jak coś to Ci wyślę odrobine to i sobie resztę wypolerujesz..

Opublikowano
  • Autor

znalazłem inne rozwiazanie (nie wiem dlaczego wczesniej na to nie wpadłem )

zamówiłem znaczek/oznaczenie w ASO ... :diabelek:

tylko trzeba czekac 2 tygodnie .... :/

Opublikowano
znalazłem inne rozwiazanie (nie wiem dlaczego wczesniej na to nie wpadłem )

zamówiłem znaczek/oznaczenie w ASO ...

Nie rozumiem , przecież Markus o tym samym pisał.

MarkusTDI napisał/a:

Mozna kupic nowe za 12zł w sklepach a na szrotach wolaja 30zł za oznaczenie TDI i te ze sklepu niczym sie nie rozni od orginalu

a czy ja gdzies napisałem ze nie wiem gdzie kupic (dla przypomnienia juz kupiłem ) i ze poszukuje oznaczenia TDI

Opublikowano
  • Autor
znalazłem inne rozwiazanie (nie wiem dlaczego wczesniej na to nie wpadłem )

zamówiłem znaczek/oznaczenie w ASO ...

Nie rozumiem , przecież Markus o tym samym pisał.

wiem ... tylko ze nie chodzi o znaczek TDI tylko troszke inny , nie sadziłem ze jeszcze bedzie do dostania w ASO, ale jednak jest tylko trzeba poczekac troszke ....

p.s i nie kosztuje 15 zł tylko troszke wiecej ... ;)

Opublikowano

moze zamiast auto maxa niech sproboje sobie czegos slabszego na poczatek bo tj juz taka dosc mocna pasta :P

a apropo oznaczen to ja poszukuje nie skutecznie oznaczenia quattro na wlot chlodnicy i lipa nie moge znalezc wie ktos gdzi etakie cos znalezc ?

Opublikowano
moze zamiast auto maxa niech sproboje sobie czegos slabszego na poczatek bo tj juz taka dosc mocna pasta :P

a apropo oznaczen to ja poszukuje nie skutecznie oznaczenia quattro na wlot chlodnicy i lipa nie moge znalezc wie ktos gdzi etakie cos znalezc ?

przeszukaj dobrze allegro... :) zawsze sie cos znajdzie

Opublikowano

no wierz mi przegladam aukcje i lipa jest straszna z tym znaczkiem a na szrotach takich aut raczej nie uswiadczylem :)

Opublikowano
lipa jest straszna z tym znaczkiem

Luknij na fotke,takiego szukasz? Większy( mam 2 szt) czy mniejszy?

DSCN1965.jpg

Opublikowano

wiesz cio nie wiem :rolleyes: ale chodzi mi o ten co przychodzi na grila i jak wiesz to jak jest z montazem tego ?

:quattro:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.