Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...


Tobi_one

Co byście zrobili najpierw z modów ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

fabrycznie do 19tek przewidziane jest 255/35/19

przydatne info :) dzieki :wink4:

ale chyba troche za szeroka to opona, wstępnie myślałem nad 225/35 co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dobry naciąg, ale malutki profil opony będzie.. może już lepiej coś takiego jak WRC ma? 245/35/19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie jakiś rant :good: gdzieś widziałem podobne koło na B8

no własnie podobne, ale napewno nie te same, bo nie ma chyba w PL takiej B8 na tych felgach... chyba, że poprostu nie publikuje sie w internecie...

na jakimś słitfocie :wink4: galeria felg B8 na audizone na99% - w polsce prócz naszych forumowych jeżdzi b. mało fajnych B8mek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie dobry naciąg, ale malutki profil opony będzie.. może już lepiej coś takiego jak WRC ma? 245/35/19

ja wiem, ze troche moze byc ciezko po drogach naszych kochanych... ale czy az taka roznica bedzie w komforcie i w ogole jak bedzie 245/35 R19 zamiast 225/35 ?

w polsce prócz naszych forumowych jeżdzi b. mało fajnych B8mek

no i mam nadzieje, że moja będzie chociaż jedną z nich :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce prócz naszych forumowych jeżdzi b. mało fajnych B8mek

prawda , przez 10 dni w pl widzialem jednego s-lina i jedno S4.reszta sama golizna :confused4: Ale to w sumie dobrze bo dopasione B8 jest w pewnym sesie wyjatkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce prócz naszych forumowych jeżdzi b. mało fajnych B8mek

prawda , przez 10 dni w pl widzialem jednego s-lina i jedno S4.reszta sama golizna :confused4: Ale to w sumie dobrze bo dopasione B8 jest w pewnym sesie wyjatkowe

ale fajnie jest mieć golasa, wtedy jest co w nim pomodzić chociaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem , ja jakos nie czuje do tego miety przynajmniej nie jak kupuje nowe auto bo w sumie poto je kupuje zeby miec wszystko tak jak chce i w sumie mam za wyjatkiem foteli :confused4:

Ale to tak troszke pokazuje nasza mentalnosc.Za takiego golasa jaszcze w FWD mozna miec na prawde dopasione rownie fajne auto no ale lepiej miec Audi i nic w nim nie miec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polsce prócz naszych forumowych jeżdzi b. mało fajnych B8mek

prawda , przez 10 dni w pl widzialem jednego s-lina i jedno S4.reszta sama golizna :confused4: Ale to w sumie dobrze bo dopasione B8 jest w pewnym sesie wyjatkowe

A S4 w dieslu czy benzynie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalo obwodnica chyba 80 km/h :rolleyes: a ja dmuchnalem je dobrze ponad 200 wiec ciezko bylo oceniac ale predkosc wskazuje ze chyba w dyszlu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja wiem , ja jakos nie czuje do tego miety przynajmniej nie jak kupuje nowe auto bo w sumie poto je kupuje zeby miec wszystko tak jak chce i w sumie mam za wyjatkiem foteli :confused4:

Ale to tak troszke pokazuje nasza mentalnosc.Za takiego golasa jaszcze w FWD mozna miec na prawde dopasione rownie fajne auto no ale lepiej miec Audi i nic w nim nie miec :)

no w pewnym sensie się z Tobą zgodze :wink4: ja mam przywiązanie do marki Audi i wole miec golasa, tylko jedynie mi szkoda lub też nie do końca szkoda, że nie mam np mocniejszej jednostki pod maską, ale spokojnie ciśnienia nie miałem na to i raczej się nie zanosi :)

gdzie w woj. łódzkim/mazowieckim można dobrze odnowić sobie felgi? jakie mogą być ceny za komplet 19" ?

dzięki za pomoc :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę ze każdy ma jakieś oczekiwania i na czymś mu bardziej lub mniej zależy wiec po to zrobiono pakiety i możliwość dołożenia czegoś bądź odjęcia żeby każdy był zadowolony . Patrząc na to z góry to lepiej chyba sie troszkę szarpnąć więcej przy zakupie i mieć co sie chce niz potem dokładać (chodzi mi o koszta z tym związane bo myślę ze przyjemność i satysfakcja jest bardzo duża jak sie samemu cos wyreza i tu podziwiam WRC lagune za jego mody ). ps. czy tylko na moim kompie nie widac twoich zdjec samochodu czy na waszych tez sa nie dostępne zdjęcia kolegi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marki, Słoneczna 10... robią bardzo dobrze i terminowo[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:01_________________________________________________co do mocy to zrób program a nie chipa i będziesz mieć 170 KM i 350 Nm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie teoretycznie , nektore auta sa zrobione na 185KM i ponad 400 NM.Tu na forum bylo kilka wykresow , co teoretycznie troche podwaza zakup 170 KM bo niektore auta wycodza na 195 i tyle samo NM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np moj pomykacz.. na papierze niby 143 a po programie niespodzianka 189@420 nm :kox: sam się zdziwiłem że tyle wyszło na seryjnych gratach :)

Także Tobi ,rób czipsa ,zwłaszcza pod te 19'' :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

189/420 wynik super!!...

zawsze zresztą było tak że silnik o tej samej pojemności ale o mniejszej mocy się lepiej podkręca :)

np 1.8 150 i 180 KM, 2.0 TDI 143 i 170 czy najlepszy przykłąd 3.0 TDi 204 i 232...

mówie o przyroście mocy... np z 3.0 TDi zarówno z 204 jak i 232 robi się 270-280KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np moj pomykacz.. na papierze niby 143 a po programie niespodzianka 189@420 nm :kox: sam się zdziwiłem że tyle wyszło na seryjnych gratach :)

Także Tobi ,rób czipsa ,zwłaszcza pod te 19'' :kox:

w swoim czasie może i będzie :wink4:

Marki, Słoneczna 10... robią bardzo dobrze i terminowo[br]Dopisany: 11 Styczeń 2012, 22:01_________________________________________________co do mocy to zrób program a nie chipa i będziesz mieć 170 KM i 350 Nm :)

Dzięki za pomoc mgtan :wink4:

No ja myślę ze każdy ma jakieś oczekiwania i na czymś mu bardziej lub mniej zależy wiec po to zrobiono pakiety i możliwość dołożenia czegoś bądź odjęcia żeby każdy był zadowolony . Patrząc na to z góry to lepiej chyba sie troszkę szarpnąć więcej przy zakupie i mieć co sie chce niz potem dokładać (chodzi mi o koszta z tym związane bo myślę ze przyjemność i satysfakcja jest bardzo duża jak sie samemu cos wyreza i tu podziwiam WRC lagune za jego mody ). ps. czy tylko na moim kompie nie widac twoich zdjec samochodu czy na waszych tez sa nie dostępne zdjęcia kolegi?

zdjęcia wrzuce tzn. poprawie w następnym tyg. , dzięki za zwrócenie uwagi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...