Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...


Tobi_one

Co byście zrobili najpierw z modów ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

O super :good:

Ledy na tył by się przydały :tongue4:

Bo jeszcze go zarazisz ledami :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDy rules ale nie znam jeszcze nikogo kto by sie uporal z podlaczeniem i przeprogramowaniem kompa :( W norweskim klubie ten sam problem. Jeszcze nikt nie rozgryzl tematu... Podobno to samo jest w A4 B8.

"First: this is not plug&play upgrade and you'll be need of more skill and dealer support, because of here will be need to replace a more important BCM2 modul on car with last version-in our case PN. 8K0907064BQ sw.0256 ( wich supporting LED tail light on S5 MY2009). In that unit have a two separately ECU's -J518 Access and start autorization adr.05 and J393 Convenience central electric adr.46.

Second: when you replaced this modul the coding is not a problem, and it is a function called - parameter setting! On new B8 platform it must be made for every new ECU, which was be replaced. This process take place on dealer VAS testers troght SVM function.This function compare the hardwere status on you car with original production variant on all ECU's ( part.num., ser.num, date of prod, hw, sw, coding...) keep on AUDI manufacture server. If you was changing any ECU, in that case BCM2, with "wrong" part N. the system not be sett the right parameters and your modul not be work propriety, i.e your LED will be only for good decoration Other things is a learning BCM2 to immo and teaching the keys.

In spite of all, if you want to make this, you'll just must to meet with some good skilled electrician from your local Audi dealer center and try to persuade him to do this dificult job.This work is impossible to make you alone in your garage with fiting instruction or any forum's advise."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo usłyszałem od znajomka w ASO jak zapytałem o LEDy od S5 do A5 - nie jest łatwo tj. w ASO tego nie rozpracowali a najgorsze jest kodowanie ON-LINE a fabryka wypina się na wszelkie rezanie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktos mógłby zrobic mi VT mojego autka - zdjecie ktores z 1 posta najlepiej, zeby byly felgi od S5 ??

bardzo bede wdzieczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy czy ktos mógłby zrobic mi VT mojego autka - zdjecie ktores z 1 posta najlepiej, zeby byly felgi od S5 ??

bardzo bede wdzieczny ;)

od S5 powiadasz :mysli:

na allegro są od S5 na sprzedaż i jest zdjęcie B8 z tymi felgami tyle że w avancie.

Wygląda super, dlatego też je kupiłem[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 17:29_________________________________________________już znalazłem:

5515fe61ffe9d8b9med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nazywa natychmiastowa reakcja :)

qrcze tez mi sie one podobaja i nadaja bardziej sportowego charakteru B8 :good:

a jesio jedna sprawa moze ktos widzial fotele przednie sportowe ze skory lub alcantary za mniej niz 5 tys komplet za cala tapicerke?? Interesuja mnie tylko same fotele przednie

jakby ktos wylookal cos w tym stylu to niech podesle linka tutaj oki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo za 4.5 k caly komplet

http://moto.allegro.pl/item581147269_audi_a4_2008_tapicerka_skorzana_skora_alcantara.html

i jeszcze jeden za 4 k

http://moto.allegro.pl/item585282651_audi_a4_8k0_skorzana_tapicerka_alcantara_komplet.html

Nic tylko brac .Stan raczej bedzie bardzo dobry za swierze auta zeby cos bylo powycierane zniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy fotele od A5/S5 beda pasowac do A4 B8 Limousine ?? wydaje mi sie ze tak ale czy ktos to moze potwierdzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi czy rozstaw szyn jest taki sam? a to ze skladane to mi nie przeszkadza. Wiem, ze w A5 fotele sa przesuwane przod- tyl elektycznie

a czy takie by podeszly od S5 np ??

http://www.allegro.pl/item581151154_tapicerka_skorzana_audi_a5_s5_idealna_skora.html

regulacja jest widac w 2 plaszczyznach + regulacja odcinka ledzwiowego czy daloby sie zeby to tez dzialalo w mojej A4?? bo obecnie jest regulacja pokretlem oparcia kregoslupa przod- tyl i ta ,,dzwignia do podnoszenia gora dol siedziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny co do sterowania - wiem, że są różnice w elektronice i sterowaniu co do sedana B8 i A5 ma inne komforty + coś tam coś tam :mysli: może zapytaj w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak on to zrobil... bo w B8 jest hamulec elektroniczny a nie zwykly reczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak on to zrobil... bo w B8 jest hamulec elektroniczny a nie zwykly reczny

oj barkuje mi w zimie zwykłego ręcznego, lubiłem się pobawić na śniegu a teraz ni ma jak ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak on to zrobil... bo w B8 jest hamulec elektroniczny a nie zwykly reczny

oj barkuje mi w zimie zwykłego ręcznego, lubiłem się pobawić na śniegu a teraz ni ma jak ;(

znam ten ból :kwasny:

no ale jak ten koles to zrobil??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak na ręcznym normalnym, ja w mietku 124 i Lexusie ręczny jako pedał w podłodze i spokojnie można było zarzucić lub zrobić altonena :) kwestia wprawy Panowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie jak już rusza na koniec, to wygląda jak by na jakiś tackach tylne koła stały.....w poprzednim aucie też miałem automatyczny ręczny (Renault Laguna) i jak chciałem na śniegu trochę pojeździć to trzymałem ten przycisk co odpowiadał za ręczny i tylne koła się blokowały, tyle, że był kijowo umieszczony, bo z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...