Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...


Tobi_one

Co byście zrobili najpierw z modów ?  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)


Rekomendowane odpowiedzi

czyli zaczelo sie :polew: nowy model i juz kolejny problem :gwizdanie: ciekawe czy audi zrobi choc jeden model silnika,skrzyni czy czegokolwiek innego bez wady :mysli: widac ze ladnie tna koszty skoro za kazdym razem maja problem :wallbash:

a co do auta to ładne ale czy te chlapacze aby nie szpeca auta ?Chciales zeby wszystko bylo z gustem....

aa no i radza ci felgi 19 bo 18 to za male :blink: to moze lepiej 21 ?

co do chlapaczy to chyba normalne ze sa i przydaja sie jak uznam ze sa mi niepotrzebne to je zdemontuje ale narazie niech sobie beda :P

no z felgami to mam bol glowy niezly :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny kit CARACTERE w granicach 10 000 zł - bez malowania na naturalnie :)

Dobry komplet felg 19" ok. 2000 Eur netto

Pozdrawiam,

Paweł

to ciekawe ile za malowanie jeszcze na grafit lava perlowy :P

dzieki za informacje ;]

aaa C.MILE rozumiem ze zorganizowalbys mi taki pakiet jak cos? albo tez chociaz jakis dyfuzor cos w tym stylu o tutaj http://img.autokult.pl/images/malfeusz/11/30/audi.jpg tzn. nie koniecznie ABT ale jesli caractere ma taki dyfuzor czy cos w podobie to chetnie bym cos takiego kupil jesli bylaby mozliwosc zalatwienia tego... w gre wchodzi tez zrobienie wydechu na 2 strony tzn tzw. podwojnego... tylko ze jak patrzylem podspodem to tam nie ma za bardzo jak doprowadzic tej drugiej rury z koncowym tlumikiem:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełny kit CARACTERE w granicach 10 000 zł - bez malowania na naturalnie :)

Dobry komplet felg 19" ok. 2000 Eur netto

Pozdrawiam,

Paweł

to ciekawe ile za malowanie jeszcze na grafit lava perlowy :P

dzieki za informacje ;]

aaa C.MILE rozumiem ze zorganizowalbys mi taki pakiet jak cos? albo tez chociaz jakis dyfuzor cos w tym stylu o tutaj http://img.autokult.pl/images/malfeusz/11/30/audi.jpg tzn. nie koniecznie ABT ale jesli caractere ma taki dyfuzor czy cos w podobie to chetnie bym cos takiego kupil jesli bylaby mozliwosc zalatwienia tego... w gre wchodzi tez zrobienie wydechu na 2 strony tzn tzw. podwojnego... tylko ze jak patrzylem podspodem to tam nie ma za bardzo jak doprowadzic tej drugiej rury z koncowym tlumikiem:/

Pełny kit CARACTERE w granicach 10 000 zł - bez malowania na naturalnie :)

Dobry komplet felg 19" ok. 2000 Eur netto

Pozdrawiam,

Paweł

to ciekawe ile za malowanie jeszcze na grafit lava perlowy :P

dzieki za informacje ;]

aaa C.MILE rozumiem ze zorganizowalbys mi taki pakiet jak cos? albo tez chociaz jakis dyfuzor cos w tym stylu o tutaj http://img.autokult.pl/images/malfeusz/11/30/audi.jpg tzn. nie koniecznie ABT ale jesli caractere ma taki dyfuzor czy cos w podobie to chetnie bym cos takiego kupil jesli bylaby mozliwosc zalatwienia tego... w gre wchodzi tez zrobienie wydechu na 2 strony tzn tzw. podwojnego... tylko ze jak patrzylem podspodem to tam nie ma za bardzo jak doprowadzic tej drugiej rury z koncowym tlumikiem:/

A po co rzeźbić w takim autku co ? Najlepiej gotowy dyfuzor i cat back, jak dla mnie robienie coś a'la Quattro dla samego wyglądu mija się z celem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie ale to spalanie w trasie 4 L to chyba przeginka, ja mam B7 2.0 tdi po virusie i uważam, że jeżdżę super oszczędnie i poniżej 4,5 nie mogę zejść, a trasy robie codziennie - no chyba, że ja jestem dziadek a Ty mega dziadek hihi. Na równej drodze ostatnio przejechałem 15 km ze spalaniem 3,6 przy 90 na godz. ale pierwsza górka i wskoczyło na 4,8, potem było 5,5.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy i koleżanki co myslicie o jakis modach w tym modelu A4 B8 ??

prosze o jakies rady co zrobic zeby ulepszyc zarowno pod wzgledem wygladu i jak i mocy moja niunie :)

wiem ze jest piekna sama w sobie ale moze by ja troche dopiescic... co powiecie w tym temacie??

z gory dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje zakupić jakiś ładny kit: ABT, RIEGER, CARACTER itp., jakieś ładne fele 19"-20 " i obowiązkowo LEDY na tył. Podaje numery LEDów do B8, które można zamówić w salonie oraz zakupić na ebayu (pewnie już niedługo):

Limousine:

Links binnen 8K5 945 093 B

Rechts binnen 8K5 945 094 B

Buiten links 8K5 945 095 B

Buiten rechts 8K5 945 096 B

Avant:

Binnen links 8K9 945 093 B

Binnen rechts 8K9 945 094 B

Buiten links 8K9 945 095 B

Buiten rechts 8K9 945 096 B

Cena 600 Euro :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezik a jak te diody wygladaja ??[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 15:37_________________________________________________http://www.audiblog.nl/?p=8200

o cos takiego chodzi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe te sa w jakims avancie.A mi chodzi o te :

http://www.carversation.com/wp-content/uploads/2008/08/blues41.jpg

no niezle to wyglada;]

mysle teraz jakie by tu felgi zapodac... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prezik a jak te diody wygladaja ??[br]Dopisany: 04 Grudzień 2008, 15:37_________________________________________________http://www.audiblog.nl/?p=8200

o cos takiego chodzi ??

Tak.

W linku są lampy do Avanta ale podałem numery do lamp w wersji Sedan i Avant więc zamawiaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako student mogę powiedzieć że seria jest cudem :) i nic dla mnie nie trzeba zmieniać :) ale korzystając z dobrego gustu mozesz wprowadzić jakieś zminki :) opcji jest wiele jak widać :) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanko moze ktos z Was wie co i jak zeby zamontowac u siebie w przeciwmgielne xenony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...