Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AGA i skrzynia DES - obsługa.. oleje itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mam następujące pytania. Niebawem będę wymieniał olej w silniku i w skrzyni oraz wiadomo filtry.

Auto obecnie zalane jest jakimś Castrolem 5w30. Na 5tys. łyknął może 0,5l. Jednakże nie uznaję Castrola.

Moje pytania są następujące:

1. Czy olej Mobil 5w50 Peak Life nie będzie złym wyborem?

2. Ile litrów w silnik oleju wchodzi?

3. Jaki olej dla tego moje Tiptronica? I jaka ilość?

4. Czy w tej skrzyni jest jakiś filtr?

5. Filtry paliwowe i olejowe MANN ? Czy kombinować czy czymś innym?

Ogólnie chce żeby na początek roku to zrobić dobrze i zająć się wreszcie modami.

Dzięki!

Opublikowano

1. Motul xcess 5W40

2. 5 litrow ( jak dobrze pamietam)

3. Motul MultiATF max 6 litrów

4. Jest

5. Będzie ok.

Opublikowano
  • Autor

Nie brałem pod uwagę do skrzyni Motula. Ale już się o nim orientuję. Dzięki za konkrety!

Opublikowano

przepraszam Cie ale wprowadziłem Cie w błąd

to Twojej skrzyni idzie max 9 litrów oleju


do całosci potrzebujesz jeszcze uszczelke miski oleju

nr ori 01V 321 371

filtr 01V 325 429

uszczelke do filtra 01V 325 443

i podkładke do korka spustowego 01V 321 379

Opublikowano
  • Autor

Widzę że tanio nie będzie. Teraz muszę znaleźć kogoś z Radomia kto to ogarnie jak należy.


Powiedz mi jeszcze taką rzecz.. jutro chce jeździć za tymi gratami.. Czy mogę kupować uszczelki.. filtry po tych numerach? Nie wychodziły jakieś różne typy? Bo sam na co dzień dobieram części tyle że do ciężarówek i wiem jak to bywa czasem..

Opublikowano

Nr ktore Ci podalem sa konkretnie do tej skrzyni.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Silnik zalany Motulem., filtry pozmieniane. Myślę nad powietrzem czy warto jakiegoś piper-a wkładać..

A co do skrzyni.. nie znalazłem chętnego na wymianę oleju..

Opublikowano

Zaden problem, pare srub i duża strzykawka

Opublikowano

Silnik zalany Motulem., filtry pozmieniane. Myślę nad powietrzem czy warto jakiegoś piper-a wkładać..

A co do skrzyni.. nie znalazłem chętnego na wymianę oleju..

Nie zakladaj tego filtra. Przepuszcza za dużo syfu i przepustnica dostaje syf i wieszaja się obroty .
Opublikowano
  • Autor

A mi tu gadają że skrzynia musi być podpięta pod kompa bo inaczej jak będzie zła temp. oleju to że rozwali sprzęgło itp. Jak to jest?

Opublikowano

Przesadzaja. Ja zawsze na fajrant spuszczam oliwe. Zostawiam w tym samym pomieszczeniu nowy olej. Rano zalewam 3/4 stanu. Odpalam, czekam az sie nagrzeje (VAG), uzupelniam reszte i wszystko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.