Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To jest C, B jest czarne 23 pinowe :wink:

Opublikowano

To jest C, B jest czarne 23 pinowe :wink:

aa :facepalm: ok :)

Założyłem na razie sam moduł MCE F co muszę jeszcze zrobić żeby uruchomić CLH bez czujnika zmierzchu bo nie mam jeszcze lustra :(

Opublikowano
  • Autor

Musisz przyuczyć vin, tzn:

vag - adaptacje - kanał 081 - i wpisz, co vag podpowie - save i czekasz aż zmieni sie w lewym okienku na OK

żebyś lepiej zrozumiał poszukam gdzieś bardziej dokładnego opisu :thumbup1:


46992 - to muszisz wpisać, ale porównaj z tym co komp podpowie...

Opublikowano

to już zrobiłem :) co dalej ?

Opublikowano
  • Autor

No to co nie piszesz :wink: Co dalej, hmm u mnie już działało, rozumiem, że zakodowałeś MCE ?


Kodowanie modułu MCE w nadwoziu B6

0?xxx: Czujnik światła
0 – brak
1 – zainstalowany

0x?xx: Moduł haka
0 – brak
1 – zainstalowany

0xx?x: Reflektory
0 – Halogenowe
1 – Ksenonowe

0xxx?: Kraj
1 – Reszta Świata
2 – Kraje skandynawskie (automatyczne włączanie świateł po zapłonie)
3 – USA
4 – Canada

Opublikowano

Hm... nie działa CLH :( włącznik CLH musi być żeby działało ? wiadomo czujnika zmierzchu jeszcze nie mam :mellow:

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi się, że nie jest potrzebny. Szczerze, to nawet nie wiem, bo wszystko na raz u siebie montowałem. Praktycznie od razu wszystko chodziło. Nie pokazuje Tobie żadnych błędów?

Opublikowano

nie błędów nie ma żadnych, robiłem też test wyjść z MCE i wszystko jest ok. Jak zakoduję czujnik światła to wywala błąd ale to wiadomo bo go nie ma ;)


wchodziłem w ustawienia CLH tam gdzie się ustawia czas i jest taka opcja test i nic d*pa nic się nie świeci :(

coś mi się wydaje że CLH uaktywnia się przełącznikiem ?

Edytowane przez Quattro B6

Opublikowano
  • Autor

Na to wychodzi, zapytaj w B6 DIVISION - tam ktoś na pewno zna temat. Być może wystarczy zmostkować jakieś piny, czy coś, żeby MCE dostał sygnał włączenia CLH.......

Opublikowano

To jest C, B jest czarne 23 pinowe :wink:

a te piny 18,19,24,29,30 ze schematu to jest to gniazdo C ?

Opublikowano
  • Autor

Tak. C

Opublikowano

Ok dzięki, zamówiłem ten przełącznik DRL/CLH w ASO, podłącze go i się zobaczy ?

Opublikowano
  • Autor

Pisałem z Dominikiem i potwietdza, że musi być włącznik i pewnie lusterko też. .....

Opublikowano

tak właśnie myślałem bo w Vag-u nie ma kodowania CLH jak w przypadku czujnika światła itp.To dlatego oryginalnie jest przełącznik CLH 0/1 :D

Co do lusterka to chyba gdzieś czytałem że bez działa tylko wiadomo 24h :(

Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

No właśnie. Mi to raczej by nie przeszkadzało, jeśli by działało 24h - nawet fajnie. Niestety lusterko to ogranicza, a że wole iść w oryginał, to dlatego mam z lusterkiem :wink:

Dominik napisał, że lustro musi być. Pewnie chodzi o jakiś sygnał do MCE, ma to sens. Spróbuj na razie bez, zresztą zanim znajdziesz lustro to trochę potrwa. :)

Opublikowano

dokładnie, przyklej-zasłoń czujnik w lustrze i będzie świecić 24h hehe, żartowałem :D

Jak będzie działało bez lustra to pewnie i mi to nie będzie przeszkadzało bo faktycznie znaleźć lustro do b6 z czujnikiem zmierzchu i na dodatek czarne to jak wygrać w lotto :grin:

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się. Towar deficytowy....

Opublikowano

Potwierdzam, że włącznik CLH musi być, bo on aktywuzuje i dezaktywuje moda.

Opublikowano
  • Autor

Też tak myślałem, być może lusterko można ominąć, ale głowy nie dam ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.