Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przyszedł czas abym to i ja przedstawił swoje auto którym jest:

Audi A4 B5 1997, 1.8T (AEB)

W Polsce od 02.2011 (jestem pierwszym właścicielem w kraju a drugim od nowości)

Wyposażenie dość bogate :P

- Lusterka elektrycznie regulowane, składane oraz podgrzewane (+zamki w drzwiach oraz spryski)

- 4 poduchy

- 4 szyby w prądzie

- Climatronic

- Domykanie/otwieranie szyb

Zmiany:

- Gwint MTS

- Lampy od polifta (przerobione na Bi xenon, z DRL w miejsce dlugich + pomalowane na czarno)

- DP 2,75" na przelocie 2,5" z końcowym dedykowanym Supersprint

- Flat Five 18" 215/40 + dystans tył 20mm

- Czarny flok na słupkach ABCD + podsufitka

- Dach oklejony folią o kolorze czarnej satyny

- Dołożony ori sub Nokia

- Ręczny w skórze

Plany:

- Ruda skóra; done, (trzeba ogarnąć wizualnie)

- Nawiewy od polifta

- Większy IC

- Gwint

- Poliftowe lampy przednie pomalowanie w czerń (Bi xenon)

- Dolot 3"

- Wzmocnione sprzęgło oraz rozrząd

- Większe turbo, wtryski etc.

Zdjęcia 2011/2012

30rsay8.jpg

264ovgm.jpg

orih3c.jpg

2012/2013

2hqcidw.jpg

xpbzih.jpg

b9dsg5.jpg

2014/2015

30v2bzd.jpg

21j85d3.jpg

14xicsg.jpg

r0shs7.jpg

Edytowane przez looki91

Opublikowano

Znam auto bardzo dobrze. W dobrym kierunku zmierzasz Kamilu :)

Opublikowano

Fajene autko. Szczególnie, że jest to kombii. To mój ulubiony rodzaj nadwozia. Sprawdza sie w wielu różnych momentach.

Opublikowano

Niezły projekt, wszystko robisz z gustem i to mi się podoba. :D
Jak zrobiłeś ciemne kierunki oraz lampy z przodu? :P

Opublikowano
  • Autor

Lampy główne były z autem, kierunki dokupiłem (Depo) normalnie w sklepie - groszowe sprawy wychodziły ;)

Opublikowano

Przyszła pora na potwora ! :D

ja jak coś w końcu zrobię to też się tutaj wrzucę, ale póki co z pustymi rękoma nie chce mi się pokazywać:D

działaj kamilu działaj :D

keep it going

Opublikowano

Wszystko idzie w dobrym kierunku, jest co rzeźbić :) trzymam kciuki za plany!

Opublikowano
  • Autor

Dziś wleciały kratki z polifta i pomimo -7 udało się bez uszczerbku na plastikach :decayed:

54t8p1.jpg

Edytowane przez looki91

Opublikowano

Fajne audi, felgi robią robotę :thumbup1:

Mam pytanie odnośnie kratek - jak je podłączyłeś ? Jak z zasilaniem - poszło od zapalniczki ?

Sporo plastików trzeba było demontować ? :(

Wiem, że jest temat o tym, ale wole usłyszeć świeże info z przed paru dni :)

Edytowane przez Pathord

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, dzięki :hi:
Co do podłączenia to podpiąłem wszystko pod przycisk od przeciwmgłowych tylnych (chciałem by było wszystko jak ori, łącznie z regulacją natężenia podświetlenia)

Plastików hmm względnie mało: maskownice od bezpieczników (od strony pasażera także), schowek (masz tam 5 śrubek 8mm, dwie pod maskownicą, dwie obok oświetlenia wewnątrz i jedną zaraz po prawej stronie koło zamka) oraz ten plastik od osłony kolumny kierowniczej, no i środkowy dekor by wyjąć przycisk ;)

W czasie mrozu i robienia "na spokojnie" zajęło mi to z kolegą z 1.5 godziny.

Opublikowano

Rozumiem. Dziękuję bardzo za odpowiedź i dobrą podpowiedź jak to wykonać :cool:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor


Żeby nie było, że nic się nie dzieje :P Korzystając z dnia wolnego odbyłem wypad po trochę gratów oraz wybrałem się na hamownię
Wyniki 150 km i 220 nm (na umierającym turbo) w tym roku jeszcze raz pojadę jak wymienię i założę centralnego icka.
Opublikowano

Całkiem całkiem, fajny kolor łopat. Takie pytanko, kratki z polfita weszły bez problemowo ?

Opublikowano

Ładna niunia :)
Zrobisz kilka zdjęć przodu ?

Opublikowano
  • Autor

Spoko, coś się znajdzie :wink: Takie podglądowe fotki na syzbko
2niyvqb.jpg

2elyzc7.jpg

Edytowane przez looki91

Opublikowano

No z przodu się bardzo ładnie prezentuje :hi:

Ale wybór poliftingowych usa + czarny środek jednak jest najlepszy :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ja raczej usa nie zrobię, mam tylną klapę EU i ogólnie auto z tego rynku i jakoś nie chcę sprzeczności robić stylów ;) na wiosnę wpadną polifty czarne wewnątrz na bixie
Dzięki za komentarz ;)

Opublikowano

Rozumiem , powodzenia w modach i bezawaryjności :hi:

Opublikowano

Na jakim zawiasie stoi twoje auto ?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Jest napisane w zmianach jakie zaszły w aucie ;) Kit -40mm MTS (na wiosnę również robi out i wkładam gwint)


Jako, że zima jest łagodna i sezon 2k15 coraz bliżej trzeba zacząć powoli się zbroić i działać. Skórę z boczków musiałem przeszczepić do swoich starych ( te od skóry nie miały maskownicy od głośników ). Wpadła gałka poliftowa, no i lampy przednie - będzie trzeba odesłać do przeróbki Gwertemu :P

Skóry

2zxntwm.jpg

Gałka była:

2aeufyv.jpg

Jest:

2janfpe.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.