Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pytanie o Lampy diodowe


kozak21.12

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie chciałbym założyć do swojej Audiczki lampy diodowe na tył , ale chciałbym zachować oryginalny wygląd lamp.

Czy jest ktoś na forum co się zajmuje przerobieniem tylnych lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zapytać bidzio1 bo wewnętrzne lampki przerabia na ledy ale czy tylne też by przerobił to nie wiem, ale widziałem kiedyś na allegro ładne zamienniki diodowe i wyglądały stylistyczne jak ori

Edytowane przez xXPiotrekXx19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te lampy Ci się nie podobają: http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i4920529271.html ?

Moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze:

audi-b5-a4-black-porschewheel-led1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu zakładał te ledy. Wyglądają lepiej niż ori bo mają ładną wyrazistą czerwień. Po przyciemnieniu białego paska też fajnie wyglądają:

2191257950b2fdcd.jpg

-wsb-711x533-057-5125301389724348708.jpg

Ja u siebie po poprzednim właścicielu mam takie ledy:

rl-m-licht-8012698826161101469.jpgMam co do nich mieszane uczucia. Sam bym ich na pewno nie założył tylko te co pokazałem wyżej. Ale z drugiej strony wywalać też mi się ich nie chce bo tragicznie chyba nie wyglądają. Póki co zamierzam przyciemnić tą jasną część folią bo już mam kupioną, i wtedy zobaczę jak to wygląda. Tylko najpierw muszę je przepolerować bo są matowe.

A kiedyś jak fundusze pozwolą to może zmienię je na te ledy wyżej. A Ty co sądzisz o tych u mnie? Bardzo wieś? :decayed:

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż jestem zaskoczony że tak mówicie :wink:

Mam już kupioną folię oracal w 2 stopniach przyciemnienia. Nie jestem pewien jak to wyjdzie ale folię przynajmniej mogę zerwać bez problemu, ze sprayem już gorzej. Ogólnie chciał bym przyciemnić je bardziej ale nie wiem czy ten pasek ledowy od pozycyjnych będzie wtedy widoczny.

Na razie nie sprzedaję bo nawet się na to nie nastawiałem, musiał bym najpierw założyć inne, wtedy dopiero opchnąć te :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę poliftów, nie podobają mi się bo mają mało czerwieni w czerwieni :grin:

Jak bym miał zmieniać to tylko na te ledy wyżej.

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i4920529271.html

http://allegro.pl/lampy-diodowe-audi-a4-b5-sedan-94-00-red-white-led-i4899230570.html

Najbardziej w tych lampach drażni mnie ten odblask na środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spray też możesz spokojnie zmyć rozpuszczalnikiem gdyby Ci nie spasowało:):) ale jak już jest folia to działaj z tym myślę, że będą jeszcze lepiej wyglądać po przyciemnieniu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te diodowe ma kolega b5 i je chwali,sam kupię do swojej tylko b6 są już na rynku podobno z lepszymi diodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...