Skocz do zawartości
IGNOROWANY

program unnisettings bosch me7 + vag-com


wolverinexxx

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie program unnisettings + vag-com w ogóle współpracuje z interfejsem kkl czy tylko hex-can. Bo mam interfejs viaken kkl usb ale nie idzie nic nim zrobić bo obsługuje tylko vag-com do wersji 409-1 co prawda jest opcja dumb mode i program unisettings widzi ten kabel ale przy próbie wczytania bądź zapisu wyskakuje komunikat enable to initialize communications witch ecu no i się nie łączy mimo że sterowniki i wszystko inne jest ok. Chciałem lekko przyspieszyć zapłon w 1.8taeb bo jeżdże na lpg ale nic z tego nie wychodzi a siedzę i grzebie ładnych pare dni, na zagranicznych forach też mało o tym jest. Kupić hex-can i będzie z głowy czy jest jakiś sposób żeby viaken połączył się? Hex-can na tablicy 200zł kosztuje więc nie dużo a wiadomo na 100% że takim kabelkiem to już wszystko idzie zrobić. Może jest jeszcze inny jakiś programik aby lekko pobawić się z zapłonem itp współpracujący z interfejsem kkl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem nie tkwi w kablu ale w Twoim sterowniku w aucie, program jest dla nowszych sterowników z elektroniczna przepustnicą.

Edytowane przez ?ukasz13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma takowego programu zeby połączyć się z ecu 1.8t aeb i dokonać drobnych zmian? heh pewnie nikt takiego sekretu mi nie wyjawi bo każdy za to dobrze kasuje $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich sekretach mówisz? sam napisałes w tytule "me7" a teraz sprawdz jaki typ sterownika jest w aeb i bedzie jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jeżeli była ta a4 robiona w v-techu to jakoś musieli się podpiąć i zrobić tą mapę na 170km i 240Nm hmm no to trudno jak kupię większe turbo i wtryski wtedy będę się martwił wysterowaniem tego, bo narazie odkładam na te graty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie po kablu w AEB. Tak jak Łukasz13 pisze wylut pamięci.

Edytowane przez adrian998998
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego twój sterownik jest na pięć wtyczek jeśli tak to tylko wylut i programator innej opcji nie ma. Zaden kabel tego nie obsłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...