Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z hamulcami


jotek1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drodzy Klubowicze
Sprawa wygląda następująco , po wymianie wszystkich klocków i tarcz w trakcie jazdy naciskam pedał hamulca, to słychać jakby dźwięk sprężynki
+ wyskoczyła mi kontrolka ABS, problem z ABS został usunięty, lecz dźwięk przy hamowaniu nadal jest i oczywiście odczuwam go przy hamowaniu (tzn. na pedale) , dodam, że wymieniałem zacisk, bo nie pasował od 3 pozostałych.
Pacjent - a4 b5 97r.
Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regulacja czyjnika ABS sie rozjechała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wepne sie w temat probowalem ruszyc czujnik w przednim lewym kole i chyba sie wtopil bo psikanie wd i innymi nic nie daje wiec jak go przesunac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popuszczasz śrubkę na blaszce zacisku i regulujesz, potem kontra i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory ale tam niema zadnej srubki sprawdzalem na zadnym czujniku niema sa wciskane i chyba dlatego sie zapiekly sprawdzalem w sklepie nowy i tez tam niema srubek


teraz wiem o czympiszesz twoj rocznik ma inne czujniki ze srubkami jak w pasacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przedlifcie miałem ale mniejsza o to. Faktycznie może są zapieczone. WD i cienki śrubokręt powinny pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probowalem spryskac wd i nic jak przyspawany srubokretem? sprubuje ale tam nie idzie szpilki wcisnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć w jaki sposób mam poustawiać te czujniki na 0.6-0,8 mm ?:P


Dzieki bardzo za pomoc, okazało się, że jeden czujnik był bardzo ubrudzony, może i odległość też miała wpływ więc poustawialiśmy :) u mnie też było na wczepianie nie było żadnej śrubki do przekręcania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...