Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co oznacza ta kontrolka??


Qter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapalila sie u mnie kontrolka koloru zoltego a wyglada mniej wiecej jak jakies naczynko z ktorego wybucha jakas ciecz cos w tym stylu.

hmmm moze kończy Ci sie w zbiorniku płyn do spryskiwaczy :wink4: ? Wklej foto... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B5 z 96r pomaranczowe kontrolki to sa chyba tylko od malej ilosci paliwa - rezerwa i od immobilaizera.

tomcio1600 tam nie ma kontrolki od stanu plynu w spryskiwaczach, zreszta sam powinienes to wiedziec bo masz ten sam model, oczywiscie rozumiem ze to byl :polew:

Qter zrob fonem foto i wrzuc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomcio1600[/b] tam nie ma kontrolki od stanu plynu w spryskiwaczach, zreszta sam powinienes to wiedziec bo masz ten sam model, oczywiscie rozumiem ze to byl

Nex - To nie był :polew: Pisałem całkiem serio :] jedynie ta kontrolka przypomina to co kolega opisał wyżej.

Tu Cię musze zaskoczyc bo mam jak to określiłes "ten sam model" i mam pełnego FISa :cool1: Nie było to rezanko tylko podstawowe wyposażenie. Zaskoczony :decayed: ? Było o tym pisane w innym dziale...

Także nie pisz że czegos nie ma jak jest :przebiegly: i najprawdopodobniej wlasnie ta kontrolka sie zaswiecila koledze. Ale aby byc pewnym na 100% czekamy na foto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...