Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy tą dokładkę można wymienić?


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie. Dorwałem zderzak od S4 sedan przed lift do mojego przed lifta. Czy ta dokładka czy jak to też jest nazywane dyfuzor (ten czarny element)

3rbae3lf.jpg

Można wymienić p&p na dokładkę / dyfuzor tego typu (ten czarny elemnt)?

ktnnii2h.jpg

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię. Cały zderzak ma swój konkretny kształt, dokładki tak samo, żeby zamienić te dyfuzory musiał byś ciąć giąć i lepić... Przecież Twój też jest fajny, S4 to S4, po co chcesz kombinować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zderzak S4 to S4 ale fajnie wygląda ten wystający do tyłu dyfuzor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wyglądają te zderzaki jednakowo, przynajmniej ta dolna część od przetłoczenia w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czarna część ma inny kształt, zobacz na boczne krawędzie, a druga sprawa że to całość więc nic z tym nie zrobisz. Bez sensu rzeźbić, jak tak bardzo zależy Ci na polifcie to sprzedaj tego i kup lifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeźbienie to by też było jak bym kupił polifta bo chyba mocowania ma inne niż przedlift...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rzeźba to konieczność i nie ma wielkiego wpływu. A cięcie zderzaka na pół i spawanie/klejenie to głupota, zwłaszcza S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta rzeźba polegała by raczej tylko na wycięciu w przed lifcie tego dyfuzora i wpasowanie tego z polifta... Zresztą wiele tutaj różnych rzeźb jest każdy coś tam sobie kombinuje po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej uważam że to idiotyzm. Żeby to zrobić musisz mieć dwa zderzaki więc tak czy siak musisz kupić lifta, więc po co wtedy mając lifta niszczyć oba zderzaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba że... dorwę gdzieś zdewastowany zderzak s4 polifta z nienaruszonym tym czarnym dolnym elementem, wtedy jakiś przeszczep można by było zrobić ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak szkoda wtedy przedlifta :naughty:

Chyba że kupisz przedlifta z dobrą górą i polifta z dobrym dołem, ale to chyba graniczy z cudem. A druga sprawa że dość sporo sobie cenią nawet za poniszczone zderzaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak jak by nie patrzeć rzeźba jak by z dwóch zderzaków (góra przed lift a dół polift) zrobić jeden... No nie wiem, gość od którego brałem dwa zderzaki od S4 z przed lifta mówił że może jakiś mocno spróchniały będzie miał byle z dolnym dyfuzorem, mam pod koniec stycznia dzwonić, może coś będzie miał. zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że to będzie rzeźba na maxa to ja mówię od początku. Nie ma sensu chyba ciągnąć tematu, gdybyś zaczął działać coś w tym temacie to możesz napisać jak Ci poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem do siebie przedlift pod podwójny wydech ale trochę mnie teraz boli fakt że na czarnym aucie tego czarnego dyfuzora w ogóle nie będzie widać :facepalm:

Jakiś pomysł jak go polakierować? Póki co myślę że zderzak pod auto czyli LZ9U a sam dyfuzor w czarny mat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to czarny mat będzie wyglądał dziwnie, to tak jak niektóre auta mają zderzak czarny nie w kolorze nadwozia, Dlatego ja nie kupił bym sobie czarnego auta bo wszystkie detale się gubią, jeśli już to możesz w czarnym połysku trzasnąć, załamanie światła będzie lepiej widoczne niż w przypadku matu. Też się zastanawiam nad podwójnym wydechem ale ni cholery nie wiem którędy przeprowadzić drugą rurę z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie obczajałem jeszcze tematu ale krążą słuchy że ponoć między zderzakiem a karoserią można zmieścić rurę, inni mówią że się nie mieści ale można przyciąć belkę lub wnękę na koło zapasowe. Zobaczę jak będę robił u siebie, wtedy napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzałem nawet dzisiaj u siebie jak to wygląda czy da radę zmieścić i szczerze mówiąc nie widzę tam miejsca między zderzakiem a budą. Myślałem by puścić drugą rurę po prawej stronie ale z kolei tam są przewody paliwowe i nie ma też miejsca. U mnie wydech idzie nad belką. Myślałem by puścić pod belką ale będzie kiepsko to wyglądać jadąc za autem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym w ogóle nie kombinował przy przewodach bo wydech mocno się rozgrzewa, paliwo będzie się lekko skraplać czy cokolwiek i Ci się auto spali...

Chyba najlepiej przyciąć lekko belkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...