Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana tylnych łożysk


Kunio

Rekomendowane odpowiedzi

no to swietnie, ale zanim zaczniesz z niego korzystać proponuje ruszyc troche głową

no i sie dokształcac, ale nie w domku, w kapciach czy pod kocykiem

tylko w warsztacie ,w garażu tudzież w innym kanale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to swietnie, ale zanim zaczniesz z niego korzystać proponuje ruszyc troche głową

no i sie dokształcac, ale nie w domku, w kapciach czy pod kocykiem

tylko w warsztacie ,w garażu tudzież w innym kanale

..tudzież tak czynie od kilku lat, a również pracuję sklepie motoryzacyjnym dodam też iż posiadamy warsztat przy tym sklepie....a mechanicy korzystają z tego programu...z innej beczki w przypadku reklamacji w protokole musi być dokładnie opisane z jaką siłą łożysko było dokręcane...każdy producent tego wymaga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec idz jutro do mechanika który bedzie zakładał nowe łozyska z tarczami do A4-ki

i powiedz mu aby dokrecił to tak jak pisałeś

gwarantuje Ci że wyjdziesz z jakimś tępym narzędziem w głowie z warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec idz jutro do mechanika który bedzie zakładał nowe łozyska z tarczami do A4-ki

i powiedz mu aby dokrecił to tak jak pisałeś

gwarantuje Ci że wyjdziesz z jakimś tępym narzędziem w głowie z warsztatu

..byłem u mechanika...patrzyłem mu prosto w oczy i mówiłem...zabrałem wszystkie tępe narzędzia i żyje...ale mniejsza z tym wiem co innego teoria a co innego praktyka..pyzatym odeszliśmy od tematu i uważam naszą konwersacje za bezcelową... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, po zdjeciu tych kapturkow i dojsciu do nakretek, prawa strona (na ktorej stuka) nie moglem dokrecic ani troche, mocno sie z tym tez nie silowalem, lewa strona juz troche wiecej o jakies 1/5 pelnego obrotu. Jak stukalo z prawej strony tak stuka dalej. czyli ''pupa'' tak zwana.

P.S. Z innej beczki, gdzies sie podzialo spradzanie pisowni czy potrzebuje nowe okulary ? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec idz jutro do mechanika który bedzie zakładał nowe łozyska z tarczami do A4-ki

i powiedz mu aby dokrecił to tak jak pisałeś

gwarantuje Ci że wyjdziesz z jakimś tępym narzędziem w głowie z warsztatu

..byłem u mechanika...patrzyłem mu prosto w oczy i mówiłem...zabrałem wszystkie tępe narzędzia i żyje...ale mniejsza z tym wiem co innego teoria a co innego praktyka..pyzatym odeszliśmy od tematu i uważam naszą konwersacja za bezcelową... pozdrawiam

Kolego, wartosci które podałeś sa przy przykreceniu śruby mocującej przegub w piascie

w przypadku tylnego hamulca w B5 w osce nie ma takiej mozliwosci aby

doj*b... dokrecic takim momentem, nie ruszyłbyś tarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...