Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kilka elementów wnętrza auta :)


goral1990

Rekomendowane odpowiedzi

Temat posta ogólny, ponieważ tyczy się całości wnętrza auta a dokładniej kilku części do których mam pytania :) poniżej załącze zdjęcia ale najpierw część opisowa :)

1) Czy można zakupić samą maskownicę do lewego-przedniego głośnika w drzwiach czy muszę wymienić całą tapicerkę? :)

2) Jak mogę się dowiedziec czy mam nawigację w samochodzie? (na Radiu nigdzie nie widzę "Navi" ale za to jest mnóstwo innych przycisków, które niekoniecznie sa mi znane).

3) Czy jest możliwość podglądu obecnego spalania w moim modelu? (brak przełącznika przy włączniku wycieraczek)

4) Czy upierdliwa słuchawka siemens może się do czegoś przydać czy ma tylko za zadanie blokowanie schowka ;P ? Kolega coś wspominał, że można ją wykorzystać ale nie do końca mu wierzę ;P

5) Schowek pasażera nie reaguje na kluczyk - nie mozna go otworzyć za żadne skarby świata - jest jakaś "mało inwazyjna" metoda otwarcia go?

6) Klapa bagażnika nie reaguje na kluczyk i nie reaguje na klamkę. Jedyny sposób otwarcia to przekręcenie kluczykiem - tak jest w tym modelu czy coś trzeba naprawić?

Tyle pytań od zielonego :) bądźcie delikatni proszę :) z góry dziękuję za odpowiedzi:)

thumbnails.jpg 2_t.jpg 3_t.jpg 4_t.jpg 5_t.jpg 6_t.jpg 7_t.jpg 8_t.jpg 9_t.jpg 10_t.jpg 11_t.jpg 12_t.jpg 13_t.jpg

Edytowane przez goral1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wita, Mozesz kupic maskownice sama na glosnik

nawigacji nie masz

w tylnej klapie albo masz zepsuty silniczek otwierajacy klape albo problem z modulem komfortu jeszcze mozesz sprobowac kluczykiem zmienic polozenie wkladki nie tak jak na zdjeciu pionowo tylko poziomo u mnie to kiedys pomoglo jak tylko zakupilem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek możesz otworzyć poprzez ściągnięcie prawego plastiku deski rozdzielczej i wciśnięcie języczka zatrzaskowego.

Popatrzysz to zauważysz go.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/197178-naprawa-klamki-schowka-pasazera/

FIS

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/15479-wymiana-przelacznika-wycieraczek-i-odblokowanie-pelnego-fis/

Zamek w klapie

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/133577-naprawa-silniczka-zamka-w-bagazniku/

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzio49aa dziękuję za sugestie z klapą. Dziś czasu nie znajdę aby na to zerknąć ale z pewnością spróbuję tego jutro. Fido odblokowanie FIS można wykonać w jakimś warsztacie? Z tego co widzę jest to dość skomplikowane.

Dziękuję za sugestie chłopaki i jutro będę próbował swoich sił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sam lub ewentualnie jedź na spota w Tarnowie to ci może ktoś zaoferuje pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...