Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwne głuche stukanie


bolo1500

Rekomendowane odpowiedzi

ok. Jak wymienię te wahacze to dam znać. Jeszcze jedno pytanie czy jak wymieniam dwa dolne wahacze to musze zrobić zbieżnosć bo z tego co wiem to zdania są podzielone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami uda sie trafic ze bez robienia bedzie ok,ale czasami bedzie sie wydawalo ze jest ok a opony bedzie ci gryzc.wiec chyba warto chociaz sprawdzic.dobry mechanik powinien miec do tego sprzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że miałem napisać jak usunę usterkę z wahaczami, ale zastanawia mnie jeden fakt jak amortyzatory zostały sprawdzone poduszki mocowanie również to czy czasem powodem stukania nie jest wyrobiona tuleja główna w wahaczu dolnym gdzie przykrecany jest amortyzator hmm jest to wogóle możliwe ze ona by chodzila góra dół i po nacisnieciu na amortyzator to powodowało by stuk taki głuchy ? . A co do wahaczy to zamawiam jutro kompletne przednie zawieszenie z firmy Master Sport czytałem opinie i ludzie sobie chwala wiem ze to nie jest najwyższa półka, ale czytalem tez opinie o tych droższych Lemfordera które potrafiły szybko padać.Wydaje mi się ze to jest zależne jak kto jeździ i po jakich drogach. Aktualnie potrzeba mi dwa wahacze, ale w sklepie mi powiedzieli za 2 dolne wahacze (głowny + banan) 270 zł a na allegro mam za 550zł caly komplet z mastersporta wiec wydaje mi sie, ze się opłaca.


wahacze wymienione 0 poprawy... Naprawde juz nie wiem co ta może siedzieć i tak wali. Co jeszcze można sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Miałem to samo, wymieniałem wachacze i stukanie zostało. Wczoraj udało mi się załatwić na podmiane amortyzator i gdy go zmieniłem Głuche stukanie ustało. Stawiam że to na 100% amortyzator. Na Stacji diagnostycznej moje wychodziły bardzo dobrze ale jednak amorek stukał. Sprawdź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a stukało Ci jak się oparłeś o maskę blotnik i wcisnąłes amortyzator to był stuk czy stukał tylko podczas jazdy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiam! U mnie w Audi a4 B6 1.9 TDI Quattro mam podobny problem. Wymieniłem całe kompletne zawieszenie amortyzatory przód i tył i słychac te głuche drgania na przedniej osi. Sprawdzałem wszystko po kilka razy nawet przegłuby wymieniłem nic nie pomogło. Dodam ze zamontowane amortyzatory sa marki Magnum Technology,takie polecił mi mechanik. Powiem ze jestem zadowolony bo prowadzenie i przyczepość zanacznei sie poprawiła ale własnie w tym tkwił cały problem, po wymianie na te własnie amortyzatory zaczeły sie te głuche stuki. wczesnije tez były ale były one spowodowane zuzytymi wahaczami. szukałem przyczyny i znalazłem. Oddałem przedia os na rekalamacje i załozyłem stare uzywane amortyzatory na przód i te stuki ustały.Nastepnie przyszły mi z reklamacji te amortyzatory ktore wymienilem i po załozeniu kolejnej nowej sztuki dalej wystepuja te stuki. Kupilem juz na allegro uzywane amortyzatory audi a schass i na srode jestem umuwiony u mechanika. Jestem ciekaw jaki bedzie efekt. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki sam problem.powymieniane poduszki amorka, a dodam do tego ze wlozylem gwint do auta. mechanicy mowili mi ze to amor, ale ja nie daje za wyglrna. moze to byc takze lacznik stabilizatora? wielowachacz jest ok niema luzow. tylko lacznik by dawal taki stuk u gory?:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mam taki sam problem.powymieniane poduszki amorka, a dodam do tego ze wlozylem gwint do auta. mechanicy mowili mi ze to amor, ale ja nie daje za wyglrna. moze to byc takze lacznik stabilizatora? wielowachacz jest ok niema luzow. tylko lacznik by dawal taki stuk u gory? :) pozdrawiam

Jeśli wielowahacz dobry a łącznik też wymieniałeś to nie powinno byc tego stuku.U mnie wszystko jest wymienione i stuka. Miałem dziś być u mechanika ale przełożył mi termin na jutro. Wymieniam na oryginalne uzywane amory audi schass to ma rozwiązać problem. Jutro odezwę się jakie są rezultaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie stuk powodowały amory mimo ze miały 70% STUKAŁY .Pozdrawiam

u mnie to samo. zawieszenie bylo ok amory tez ok 70% i biło. l wczoraj zmieniłem na inne amory i stuk ustał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie powodem stukania też był amortyzator. Rozerwany po wystrzale

U mnie rozerwany nie był. Miałem założoną nową sztuke i tak biło. Mechanik stwierdził ze biło bo nie był dobrany skok w amorku do wysokosci zawieszenia. problem umnie rozwiazany. dzieki za info. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...