Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AJM z Tiptroniciem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po półtorarocznej jeździe a3 przyszedł czas na zmianę. Powiedziałem sobie jedno - nigdy więcej trzy drzwiowego auta... Chyba, że jako drugie auto :P

Równy miesiąc czasu szukałem auta, priorytetem był nadal diesel i przeglądałem głównie oferty a4 od 1998 roku, avant/sedan nie robiło mi to różnicy tak samo jak skrzynia: manual lub tiptronic ew. dmx. Pewnej soboty znalazłem tą sztukę ale właściciel nie chciał zejść z ceny, po tygodniu sam obniżył delikatnie cenę, więc wiedziałem, że tym razem będzie bardziej skłonny do negocjacji. No i stało się, kupiłem A4.

Teraz dane:

1.9TDI 115KM AJM

Skrzynia tiptronic

Rok 2000

Z wyposażenia oprócz standardu:

-skórzana tapicerka

-skórzana kiera i ręczny

-PDC

-wyświetlacz w liczniku

-ori alarm.

W 2007 przyjechało do Polski i było użytkowane przez małżeństwo, później sprzedali znajomemu a rok temu syn tych pierwszych odkupił ją od tego znajomego. Dostałem 4 kluczyki i książkę serwisową.

Na początek wywaliłem już ohydne radio JVC i zastąpiłem je moim Alpine.

W planach 17", czarne dekory - to na pewno. Co więcej to się okaże.

10937340_755211704549040_1524996879_n.jp

961503_755318277871716_963454309_n.jpg?o

10934625_755318304538380_1393864253_n.jp

10937372_755318194538391_595138266_n.jpg

Opublikowano

ładna zadbana sztuka :D fajna kiera :D taka jak i u mnie :D

Opublikowano
  • Autor

oo, właśnie - kiere chciałbym wymienić pod tipa.

Opublikowano

zacne auko

Opublikowano

czarna góra wnętrza a dół i fotele zielone? bo coś nie moge kontrastu złapać ;)

Opublikowano
  • Autor

czarna góra wnętrza a dół i fotele zielone? bo coś nie moge kontrastu złapać ;)

wszystko w odcieniu oliwki, tylko góra ciemniejsza a dół jaśniejszy. jak będę miał dobry aparat to postaram się o lepsze zdjęcia.

Opublikowano

AJM z tą skrzynią daje rady, czy muł jak większość 1.9 z automatami?

Opublikowano
  • Autor

AJM z tą skrzynią daje rady, czy muł jak większość 1.9 z automatami?

nie wiem co znaczy muł. mam na podwórku oprócz tej - afn z dmx - 4biegowym automatem. a4 w dmx idzie praktycznie na równo z paskiem 2.0 140km w manualu. ajm do afn (tip do dmx) do 100km/h ok 2 długości auta na korzyść ajm.

konkretnie - jak silnik zdrowy a skrzynia napędza to nie powinno być różnicy w mocy, bo automat ma inaczej biegi rozłożone - dmx 1-70, 2-120 itp, gdzie w manualu trzeba już 3 a za chwilę 4 bieg wrzucać. tip ma podobnie do dmx a 5 bieg jest prawie jak 6 bieg w manualu.

nawet nie biorąc pod uwagę rolki z passatem - każdy jest zdziwiony, że automat się faktycznie może dobrze zbierać.

Edytowane przez michu93

Opublikowano

no michu, ładną sztunię wyhaczyłeś :thumbup1:

Pomyśl nad dekorami alu. Myślę, że lepiej siądą do zielonych skór :decayed:

Opublikowano

oo, właśnie - kiere chciałbym wymienić pod tipa.

ale po co?

u siebie z tego korzystałem w pierwszym dniu chyba tylko :)

kickdown robi tu robotę

Opublikowano
  • Autor

dzięki kolkov :hi:

na pewno nie będzie alu dekorów, będą raczej czarne, jeszcze nie wiem czy folia czy lakier :wink:

gieras1988 - kickdownem mogę zredukować, fakt, że na D można samym pedałem gazu zmieniać biegi bez kickdowna ale chciałbym taką kiere :P w ogóle to bym multifunkcje z tipem zamontował i jakieś ori radio ale ta wersja tylko w czteroramiennych kierownicach... :facepalm:

Opublikowano

nie rób czarnych dekorów, bo nie będzie żadnego kontrastu w środku. Masz 1/2 fisa chyba? ;P

Autko fajne, ciekawe czy nie przepłaciłeś :D

Opublikowano
  • Autor

nie rób czarnych dekorów, bo nie będzie żadnego kontrastu w środku. Masz 1/2 fisa chyba? ;P

Autko fajne, ciekawe czy nie przepłaciłeś :D

taa, jest pół fis. i gwarantuję, że nie przepłaciłem ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

czemu nie widzę fotek?? :huh:

Opublikowano
  • Autor

bo nie ma co oglądać. nie wyszło nam razem. zamknąć proszę.

Edytowane przez michu93

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.