Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)

admin20

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Też tak sądziłem, ale jednak z zatrzymaniem było dużo lepiej niż z ruszaniem.

Zresztą jak tylko wyjechałem z osiedla na główniejszą drogę było o niebo lepiej bo chłopaki widocznie posypali bo już ładnie się rozpuszczało i była super przyczepna chlapa :wink4:

to dobrze :naughty: ja dzisiaj zarzuciłem nowe tarcze i klocki na tył i aktywowałem sobie automatyczne włączanie świateł mijania po włączeniu zapłonu :polew: i nie muszę już pamiętać :naughty:

VAG'iem?

ja dzisiaj ..... aktywowałem sobie automatyczne włączanie świateł mijania po włączeniu zapłonu :polew: i nie muszę już pamiętać :naughty:

Ja to mam w standardzie mimo najuboższej wersji :gwizdanie: Ponoć auta ściągane z Danii tak mają :)

Zgadza się.

Sebastian a jak jest u Ciebie z długimi ?

U mnie żeby włączyć długie to muszę przekręcić włącznik tak jakbym normalnie włączał światła mijania bo inaczej długich nie ma.

Zgadza się.

Sebastian a jak jest u Ciebie z długimi ?

Bo ja właśnie włączyłem tryb skandynawski :tongue4: tam jest to fabrycznie włączane. U mnie też trzeba przełączyć bo nie ma długich :)

Panowie, Łodziaki odjechali nam już na 400 postów i w takim tempie jak pisza oni i my to nie ma szans na dogonienie ich :no:.

Jak się nie mylę tydzień temu mieliśmy tylko 300 postów w plecy :disgust:

Jakby znalazł sie ochotnik do zarwania nocki z czwartku na piątek to moglibyśmy nadrobic zaległości bo będę miał popołudnie i noc w pracy z dostępem do neta.

Tylko że sam ze soba nie popiszę :wink4:

Tylko że sam ze soba nie popiszę :wink4:

ale co z tego że my ich przegonimy, jak za kilka dni znowu sie odbiją :disgust: :disgust: poprostu kiedy my w łódzkim rządziliśmy to rządziliśmy.. a teraz sie łodziaków namnożyło.... pierd**lą od rzeczy non stop i nabijają równo posty.. :wallbash:

ciekawe co oni za temat złapali może i u nas to bujnie :gwizdanie:

jako takiego zlotu tuningowego nie ma bo raczej tujning tu nie jest uważany, raczej audic się nie zmienia, ale ogólno-polski jest za 10 dni tak jak na górze strony

Chodzi mi o ten co jest w Skierniewicach organizowany przez ten klub tuningowy? Chodzi mi o ten zlot tych "okazów". :decayed:

Najpiękniejsze auta są w oryginale. :hi: Jak by ktoś z was wiedział o sprzedaży A4 B5, 1.9 TDi, rok 1999-2001, Avant ewentualnie sedan w bardzo dobrym stanie to prosił bym o namiary. :naughty:

A z waszego klubu dużo osób się wybiera na ten ogólno-polski zlot? :)

Moja A4 jest na sprzedaż :tongue4:

Najpiękniejsze auta są w oryginale. :hi:

Chyba większośc z tu obecnych upiększa swoje fury bo jednak w oryginale nie sa takie ładne, żeby nie można było ich poprawić.

Za przykład niech posłużą np. dokładki w B6 :thumbdown:

akurat B8 nie trzeba tak bardzo poprawiać moim zdaniem bo sama w sobie jest :kox:

jedynie gleba i większe felgi :gwizdanie: nic więcej nie trzeba raczej :naughty: chyba, że może macie jakies propozycje co do zmian? :wink4:

Jak dla mnie w B8 lusterka są za duże i dziwi mnie to że Audi zdecydowało sie na takie :mysli:

Przydałyby się małe, smukłe, agresywne lusterka a'la BMW M3 :wink4: