Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

u mnie odpada +1 będę Tylko ja

ja mogę skołować piłe do kosza :gwizdanie:

skovroon i jak byłeś u rogala ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie odpada +1 będę Tylko ja

ja mogę skołować piłe do kosza :gwizdanie:

skovroon i jak byłeś u rogala ??

byłem :) wszystko tu opisane - http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_made_by_dr_rogal_160km_370nm-t96892.0.html

i tu po troszku :Phttp://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_a_oto_moja_sliczna_19_tdi_18_lampy_led_bix_wymodzona-t46759.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle, a jak jest teraz ze spalaniem ?? bo w sumie o tym nigdzie nie jest napisane, a najlepiej zapytać się "swojaka" :decayed:

u mnie zostają jeszcze wtryski i FMIC i będzie można zacniej paradować w peletonie na spotach :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nieźle, a jak jest teraz ze spalaniem ?? bo w sumie o tym nigdzie nie jest napisane, a najlepiej zapytać się "swojaka" :decayed:

u mnie zostają jeszcze wtryski i FMIC i będzie można zacniej paradować w peletonie na spotach :naughty:

spalanie przy spokojnej jezdzie pozostalo na takim samym poziomie jak w serii..

natomiast przy butowaniu ok 0,5l wiecej..

ale w zamian jezdzi sie duzo fajniej.. :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś za coś ;)

dobra Paulo zmien moze date spota nastepnego na 10 października i napisz ze meczyk piłki bedzie hehe :naughty:

przepizga nas troche chyba ze pogoda bedzie do kitu to juz w ogole sie nie pogra :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to aj myślałem, że to będzie troszkę więcej, a tak to tragedii nie ma :decayed:

a co do tego to jest to możliwe, że nas przepiździ z deczka, ale u mnie akademik się zaczął to się zaczynam już profilaktycznie leczyć tak, że będzie dobrze :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data kolejnego spotu została zaktualizowana :gwizdanie:

termin 10 październik, godzinę można jeszcze dogadać jak Wam będzie najlepiej pasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze to aj myślałem, że to będzie troszkę więcej, a tak to tragedii nie ma :decayed:

jeszcze nie mialem za bardzo okazji go przetestowac na trasie przy stalej predkosci.. bo jak wracalem z wawy to non stop sie z kims ganiałem z radochy :decayed: :decayed: Jak zrobie lepszy test to dam znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mialem za bardzo okazji go przetestowac na trasie przy stalej predkosci.. bo jak wracalem z wawy to non stop sie z kims ganiałem z radochy :decayed: :decayed: Jak zrobie lepszy test to dam znać :)

uważaj żebys którymś razem nie pościgał się z "niebieskimi" w cywilnym aucie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie mialem za bardzo okazji go przetestowac na trasie przy stalej predkosci.. bo jak wracalem z wawy to non stop sie z kims ganiałem z radochy :decayed: :decayed: Jak zrobie lepszy test to dam znać :)

uważaj żebys którymś razem nie pościgał się z "niebieskimi" w cywilnym aucie :tongue4:

nie nie :wink4: od vectr i passatow sie trzymam z dala :D chyba ze przeswietle auto i kierowcow na wylot to owszem :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni jezdza nie tylko vectrami i passatami :tongue4:

a uwazac trzeba nie tylko na nich, ale tez na staruszków, kobiety (niektóre :gwizdanie: ) no i ogólnie na wszystko co sie rusza :rolleyes:

dobra spadam na zlota 3majcie sie wracam jutro wieczorem :wink4:

miłego weekendu i szykujcie forme na za tydzien :decayed:[br]Dopisany: 03 Październik 2009, 12:59_________________________________________________P.S mysle ze najlepiej byłoby wynajac hale na godzinke- półtorej bo na dworzu to juz raczej troche za zimno :tongue4: Ale musze miec przynajmniej 10 osób inaczej to sie nie oplaca...

załatwiac na sobote? i na ktora godzine jak cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oni jezdza nie tylko vectrami i passatami :tongue4:

oj sorki :wink4:

zapomnialem o mondeo st220 i octavii

mowie tylko o autach ktore jezdza w powiecie warszawskim głownie "gierkówką"

Tobi a gdzie Ty chcesz ta hale wynajac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi a gdzie Ty chcesz ta hale wynajac??

no gdzies w skc, np. na classicu kolo castoramy :wink4:

ale nie uslyszalem stanowczego TAK więc nie wiem czy zamawiac czy nie wkoncu... jak chcecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze jeszcze, że nie będe czegos załatwiał zeby potem został sam do grania ewentualnie w 3 osoby...

więc co narazie odpuszczamy pomysl meczu pilkarskiego? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze jeszcze, że nie będe czegos załatwiał zeby potem został sam do grania ewentualnie w 3 osoby...

więc co narazie odpuszczamy pomysl meczu pilkarskiego? :gwizdanie:

dlczego od razu odpuszczamy?? ja na gre na hali jestem zdecydowanie na TAK mysle ze classic byłby spoko :good: :good:

byle zebralo sie jeszcze kilka osob i mozemy napieprzać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopisze jeszcze, że nie będe czegos załatwiał zeby potem został sam do grania ewentualnie w 3 osoby...

więc co narazie odpuszczamy pomysl meczu pilkarskiego? :gwizdanie:

dlczego od razu odpuszczamy?? ja na gre na hali jestem zdecydowanie na TAK mysle ze classic byłby spoko :good: :good:

byle zebralo sie jeszcze kilka osob i mozemy napieprzać :kox:

no dobra czyli co zamawiac ta hale na classicu (kolo castoramy w skierniewicach) ?? Pytanie to kieruje do wszystkich ziomków wiec fajnie jakby chociaz te pare osób odpisało na nie :wink4:

jak cos to wezme ze 2 ziomkow moze ze soba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...