Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś z Was Vag-a :?: chodzi mi o kodowanie Vag do Audi 2008 rok :?:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ma ktoś z Was Vag-a :?: chodzi mi o kodowanie Vag do Audi 2008 rok :?:

ja za tydzien moze dwa bede mial profi osprzet do diagnostyki BMW i Audi.. także jak do tego czasu nie znajdziesz kogoś innego z Vagiem to pisz. Może pomogę :>

A co tam Ci sie spaprało ?

Opublikowano

ma ktoś z Was Vag-a :?: chodzi mi o kodowanie Vag do Audi 2008 rok :?:

ja za tydzien moze dwa bede mial profi osprzet do diagnostyki BMW i Audi.. także jak do tego czasu nie znajdziesz kogoś innego z Vagiem to pisz. Może pomogę :>

A co tam Ci sie spaprało ?

nic :wink4:

poprostu chce wprowadzic pare fajnych kodów vagiem :wink4: mógłbym podjechać do Ciebie i to zrobić u Ciebie np :?:

Opublikowano

Panowie, w Niedziele robimy spocik w Grodzisku o 19 pod McDonaldem, vis a vis Lidla WPADAJCIE

Opublikowano

Panowie, w Niedziele robimy spocik w Grodzisku o 19 pod McDonaldem, vis a vis Lidla WPADAJCIE

ja chętnie, ale innym razem :wink4:

Opublikowano

ma ktoś z Was Vag-a :?: chodzi mi o kodowanie Vag do Audi 2008 rok :?:

ja za tydzien moze dwa bede mial profi osprzet do diagnostyki BMW i Audi.. także jak do tego czasu nie znajdziesz kogoś innego z Vagiem to pisz. Może pomogę :>

A co tam Ci sie spaprało ?

nic :wink4:

poprostu chce wprowadzic pare fajnych kodów vagiem :wink4: mógłbym podjechać do Ciebie i to zrobić u Ciebie np :?:

no problem :)

tylko nie tak hop siup bo najpierw musze wszystko skompletowac..

A potem sie nieco ogarnac w tym temacie na przykladzie swojej bety i VAGow w rodzinie :tongue4:

Opublikowano

Jak tam Panowie lecicie na ten jutrzejszy spot do łodzi? :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ja jadę :decayed:

Opublikowano

i jak spot ??

macie jakieś foto, jak z frekwencją ? :gwizdanie:

Opublikowano

bardzo fajnie było :naughty: frekwencja średnia 10 autek było :)

Opublikowano
  • Autor

może i nie dużo autek lecz ekipa bardzo zgrana i wesoła :drunk::banan:

fotki będą później :kox:

link do zdjęć

http://www.6sense.pl/gal/#/content/pictures1/

Opublikowano

myślałem szczerze mówiąc, że będzie lepiej :gwizdanie:

Opublikowano

Adam i Seba, fajnie że zaszczyciliście nas swoimi osobami :>

Miło było poznać, zapraszamy na kolejne :tongue4:

pozdrówcie dziewczyny :wink4:

Opublikowano

Ja bardzo chętnie będę wpadał gdyż często bywam w Łodzi :tongue4: a Skierniewickie spoty się rozpierniczyły :naughty:

Opublikowano

Adam i Seba, fajnie że zaszczyciliście nas swoimi osobami :>

Miło było poznać, zapraszamy na kolejne :tongue4:

pozdrówcie dziewczyny :wink4:

to będą takie spoty co miesiąc w Łodzi :?:

Opublikowano

haha dzieki wam beda wieksze u nas niz 5 aut :polew:

Opublikowano

Adam i Seba, fajnie że zaszczyciliście nas swoimi osobami :>

Miło było poznać, zapraszamy na kolejne :tongue4:

pozdrówcie dziewczyny :wink4:

to będą takie spoty co miesiąc w Łodzi :?:

jak się znajdą chętni to wszystko jest możliwe :naughty:

ja musze się spotkać z koleżanką co tak fajnie polewa :kox:

Opublikowano

Bart tylko nie sam na sam :P ktos musi potem Marte? holowac :polew:

Opublikowano

Ja bardzo chętnie będę wpadał gdyż często bywam w Łodzi :tongue4: a Skierniewickie spoty się rozpierniczyły :naughty:

Ty piękny.. coś Ty nakleił na drzwiach z tyłu?? :doh1: :doh1:
Opublikowano

Bart tylko nie sam na sam :P ktos musi potem Marte? holowac :polew:

tylko nie proponuj jazdy czarnym avantem :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.