Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nawet jedno na wjeździe do sprzedania stoi z klubową naklejką :) , normalnie można by było się zjechać bom dziś nawiedził Skierniewice tyle , że jeździć to już nie mogę :):kox:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dziś to nikogo nie będzie, ja to jestem w odwiedzinach w stolicy i też niestety nie mogę już prowadzić :decayed::kox:

Opublikowano

Panowie konkrety konkrety :naughty:

Opublikowano

teraz to mam konkret :polew: taaaki , że noralnie :slina:

Opublikowano
  • Autor

lecę na piaseczno do galerii może kogoś zobaczę z klubu :kox:

Opublikowano

no mnie tam nie ma :) jutro będę :)

Opublikowano
  • Autor

kurczę, pełno tam pod tą galerią a4-wórek:) na pewno jeszcze się tam kiedyś pojawię :kox::naughty:

Opublikowano

masz na myśli fashion hous?? mieszkam tam tyle lat, ale innej galerii niż tej w auhan nie kojarzę :polew:, ale jak nawiedzsz to daj znać zrobimy mikro spot :polew: ja dzisiaj opuszczam Skierniewice, pozdro dla wszystkich :hi:

Opublikowano
  • Autor

może ktoś jest chętny na spocik wojewódzki 9.10.2010r na parkingu w manufakturze?

ja będę jechał a więc może by się jakaś grupka zebrała? :evil:

Opublikowano

o której ten spocik? bo ja w weekendy jestem w łodzi to mogę podjechać:P

Opublikowano
  • Autor

na razie myślą między 15-16 godziną ale to trochę za wcześnie :confused4:

jak coś to masz to napisane w zlociki łódzkie i na dole zlocik wojewódzki :wink4:

Opublikowano

może uda mi się podjechać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

może uda mi się podjechać :wink4:

pojechali byśmy rządkiem do Łodzi :decayed:

Opublikowano

może uda mi się podjechać :wink4:

pojechali byśmy rządkiem do Łodzi :decayed:

chętnie, ale ja będe już w Łodzi bo mam rozpoczęcie roku :wink4:

Opublikowano
  • Autor

może uda mi się podjechać :wink4:

pojechali byśmy rządkiem do Łodzi :decayed:

chętnie, ale ja będe już w Łodzi bo mam rozpoczęcie roku :wink4:

ok

to spotkamy się pod manu :wink4:

Opublikowano

łeeee

szkoda że w ten weekend jak by było w innym terminie to bym może podjechał :wallbash:

a na skierkach coś tworzymy może ?? czy już nie ma komu przybywać ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

w skierniewicach to raczej będzie ciężko zrobić jakieś spotkanie :tongue4

Opublikowano

do skierek jakoś wszystkim nie po drodze :naughty: a co tam za imprezy dodatkowe sa przewidziane? jakiś grill czy coś? jest jakas zrzuta?

Opublikowano

może uda mi się podjechać :wink4:

pojechali byśmy rządkiem do Łodzi :decayed:

chętnie, ale ja będe już w Łodzi bo mam rozpoczęcie roku :wink4:

ok

to spotkamy się pod manu :wink4:

mnie nie będzie jednak...

łeeee

szkoda że w ten weekend jak by było w innym terminie to bym może podjechał :wallbash:

a na skierkach coś tworzymy może ?? czy już nie ma komu przybywać ? :decayed:

ja tam jestem za, poza tym Audi w okolicy jest dosyć dużo, więc tutaj tylko chęci i czas się najwięcej liczą :gwizdanie:

zapraszam tutaj: http://vwskce.webd.pl/index.php tu są fajne spoty :wink4: niedziela 19:00 parking kaufland :wink4: [br]Dopisany: 07 Październik 2010, 09:16_________________________________________________

do skierek jakoś wszystkim nie po drodze :naughty: a co tam za imprezy dodatkowe sa przewidziane? jakiś grill czy coś? jest jakas zrzuta?

wszystko masz tutaj, a jak nie to trzeba pytać :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158615.0

Opublikowano

na vwskce.webd.pl jestem zalogowany i ekipa tam chyba dość regularnie spotuje więc może jak nie strikte Audi to vag'iem się uda coś ogarnąć :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.