Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no może się uda ciepło się robi może ktoś się skusi :polew:

może tym razem się uda :naughty:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

jak ktoś jest chętny to niech się wpisuje na pw :>

zbierze się ekipę to ustalimy termin :cool1:

Opublikowano

jak ktoś jest chętny to niech się wpisuje na pw :>

zbierze się ekipę to ustalimy termin :cool1:

wreszcie ktoś kto pomyslal o spocie :tongue4:

aale to do Ciebie na PW trzeba sie zglaszać jeśli chce sie podjechać? :naughty: :naughty:

:polew:

Opublikowano

nie no może standardowo zróbmy kto chętny to tu i jak coś to się pomyśli można by "zespotować" boo jest kilka nowych dupowozów i można by je zobaczyć :kox:

Opublikowano
  • Autor

no jak coś na pw bym miał te osoby które sa chętne to bym później mógł do nich pisać czy są chętni jak się grupa uzbiera:)

Opublikowano

1. Sebastian :tongue4:

Opublikowano

1. Sebastian :tongue4:

2. Pulpit :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja w p`ja w przyszłym tygodniu jestem cały tydzień w warszawie a więc zrobić spocik w skierkach możecie i ruszyć do wawki to się stykniemy :naughty:

co o tym mylicie?

a jak nie to za 2 tyg. we wtorek bądź w niedziele i gdzieś ruszyć na dalszy spocik do innego miasta :evil:

Opublikowano

lepiej nic nie cuduj tylko spotkajmy sie w skierkach jak zawsze bo taki wyjazdowy to raczej nie wypali :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

jak był byś chętny to jeszcze kilka osób by się zebrało i by się wyruszyło:) ja będę na 100% chętny po 26 tego miesiąca ponieważ teraz wyjeżdżam na tydzień do wawy:)

może poszukamy osób ze skierek i okolic i coś się zorganizuje :cool1:

Opublikowano

jak był byś chętny to jeszcze kilka osób by się zebrało i by się wyruszyło:) ja będę na 100% chętny po 26 tego miesiąca ponieważ teraz wyjeżdżam na tydzień do wawy:)

może poszukamy osób ze skierek i okolic i coś się zorganizuje :cool1:

Uwierz mi... ten pomysl juz był u nas przerabiany z dwa razy.. i dupka z tego wyszla :gwizdanie: :gwizdanie:

Lepiej sie spotkac normalnie tak jak bylo to do tej pory.. :cool1:

Nie znasz Warszawiaków czy kolesi z innych miast i nie wiesz czy Cię przyjmą z otwartymi rękami czy przeciwnie..

to samo dotyczy starej Ekipy Skierniewickiej :gwizdanie: :gwizdanie:

nie byłes na żadnym Naszym spocie, nie poznales nikogo z nas, a już szukasz nowych wrażeń.. :disgust:

WŁAŚNIE!! nie wiem czy juz Ci chłopaki powiedzieli..

Wpisowe do Skierniewickiego A4-klub.pl to skrzynia wódy i pucowanie fury każdemu z klubowiczów na 1 spocie :polew: :polew: :polew:

Tak czy owak.. zycze Ci powodzenia w szukaniu osob chetnych na podbijanie stolicy :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor
WŁAŚNIE!! nie wiem czy juz Ci chłopaki powiedzieli..

Wpisowe do Skierniewickiego A4-klub.pl to skrzynia wódy i pucowanie fury każdemu z klubowiczów na 1 spocie

z tym to będzie siężko bo nie sprzątam samochodu swojego a co mowa o waszych :polew:

a i nie mam gdzie włożyć tej skrzynki wódki ponieważ mam pełno gratów w samochodzie :evil::polew:

Opublikowano

to możesz zapiąć przyczepke :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew:

nie mam haka :kox:

Opublikowano

frekwencja widzę sprzyja ostro troszkę brakuje do rekordu (14 autek chyba) :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

spokojnie :>

poprawi się na pewno :naughty:

Opublikowano

taaaaaaaak :polew: jestem pewny że się poprawi :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

nie gadać tylko się wpisywać kto jest chętny :cool1:

1. admin20

Opublikowano

Eeee synek :naughty: lista to już była :tongue4: jesteś 3 :kox:

Opublikowano
  • Autor

a gdzie? :kox:

a i nie synek :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.