Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale nie wiesz czy ktos juz tak patencil w audi?

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sam miałem to robić w passacie jak miałem, ale nie zdążyłem. Założyć to nie widzę problemu.

Opublikowano

ale wiesz mi chodzi na pilot zeby jakos to sie zgralo

Opublikowano
  • Autor

Bartek przecież masz środkowy przycisk do otwierania bagażnika który w tej chwili go tylko uchyla, a jak założysz dodatkowe sprężyny to one będą Ci wypychały bagażnik do góry:) Gdzieś, ktoś coś opisywał- szukaj i czytaj:D

czy chodzi Ci o taki efekt:

Opublikowano

dokładnie tak jak mistrz Adamo pisze, pilotem zwalniasz zamek a resztę roboty robią sprężyny:)

Opublikowano
  • Autor

tyczy się sedana bo w kombi jest więcej roboty i przerabiania;/

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Seba już powoli części skupuje i ruszam z odnową bryczki bo aż wstyd się nią teraz pokazać na jakimkolwiek spocie:P

Pogoniłeś już tt?

Opublikowano

pewnie że wstyd:P jeszcze nie.

Opublikowano
  • Autor

nie dziwie się że jeszcze nie pogoniłeś bo jest kupe aut na sprzedasz;/

Opublikowano

Ciężka sprawa teraz tymi samochodami.

Opublikowano
  • Autor

a widziałeś jak ceny ostro spadły? myślałem że popędze moją jak wyszykuje ale nie wziął bym tyle ile bym chciał;/

Opublikowano

no dokladnie o cos takiego chodzilo:D szkoda ze jeszcze na pilot nie ma zamykania xdd jak cos upatrze samochod to bd musial z kims zagadac zeby mi cos takiego zalozyl

Opublikowano
  • Autor

Bartek z zamykaniem to jest o wiele gorsza robota bo musisz kupić dodatkowo silniczki na zawiasy klapy i zestrojenie tego z komputerem;/ Ważne żeby się tylko sam otwierał :wink:

zderzaczek przód od rs-a zakupiony:D

Opublikowano

no to teraz kompletuj i pokaz efekty

Opublikowano
  • Autor

jeszcze szukam ładnego zderzaka tył pod kolor bo przód jest bardzo ładny i w kolorze:D Jedynie do pomalowania będą progi bo będą pewnie pochodziły z omegi c;p

Opublikowano

no i Audi sprzedane teraz pasuje coś szukać innego :)

Opublikowano

Dlaczego nie dałeś znać że sprzedajesz? Po moją jutro przyjeżdżają:P

Opublikowano

a bo mieliśmy robić i tak orientacyjnie wrzucilem na allegro co i jak i dzis gosciu przyejchal i kupił miałem Ci pisać ale to tak syzbko sie jakoś potoczyło heh. a ty co teraz kupujesz?? ja mam zamówiona B6 :)

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

ejj ile moge wziąść za zmieniarkę ? bo zostawiłem sobie :D

Opublikowano
  • Autor

hehe, wy sprzedajecie a ja modzę swoją b5:D Dzisiaj się wkur... bo zderzak od rs-a który mi koleś przysłał był po niezłym dzwonie;/ Koleś go zgrzał, ale niestety ten zderzak nie nadaje się do zgrzewania i przyszedł mi popękany:( Teraz walczę z nim o to żeby se go w dupe wsadzil!;p

Opublikowano

może mnieć z tym problem hahaha musi mieć pojemna dupe zeby mu taki zderzak wszedl hahahaha

Opublikowano
  • Autor

w kawałkach wejdzie:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.