Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pomocy! Ciagle urywa moc.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wiem ze jest duzo postow na ten temat ale juz wszystko zrobilem co pisali i dalej urywa. Tzn: na 3 biegu przy obrotach 3 tys urwie (tak samo na 4 i 5), jak zgasze i zapale silnik to znowu jest ok do momenty 3 tys obr. Na kompie pokazuje cisnienie w rurze dolotowej (przeladowany). Podmienilem przeplywke, zaworki sterujace (bodajze N75 sie nazywaja) jeden przy rurze dolotowej a drugi na dole kolo turbiny, zaslepilem egr, wymienilem turbo, wszystkie mozliwe przewody podcisnienia. Dolot sprawdzony, nie kopci, nie gwizdze. Zaslepilem serwo bo myslalem ze vacum nie wyrabia ale dalej to samo. Slyszalem o jakims "pudelku" w kompie co idzie do niego podcisnienie. Zdjalem plastik z kompa i faktycznie idzie tam wezyk ktory laczy sie z rura dolotowa wlasnie zaraz kolo tego zaworka sterujacego. Slyszalem ze te "pudeleczko" jak sie zasyfi lub nie bedzie szczelne to tez bedzie uywac. Czy slyszal ktos o czyms takim i po co wogole to jest w tym kompie? Co jest przyczyna urywania?

1.9 TDI 110 AFN

Opublikowano

Zrób logi i załóż temat w dziale z logami, tam chłopaki powiedzą Ci dlaczego auto wpada w tryb awaryjny.

Opublikowano

Na 90% geometria w turbo stoi w miejscu.


Tak ma dzialac ciegno z turbo, jesli jego ruch jest mniejszy badz ma trudnosci, bedzie tryb awaryjny i wtedy turbo trzeba wyczyscic.

Opublikowano

Autor pisal że wymienił turbo... ciekawe czy na używkę z zawaloną geo czy "nową"... znaczy się regenerowaną? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Turbinka jest regenerowana oczywiscie... Nie wiem moze ja dam gdzies jeszcze do sprawdzenia do pewnosci bo juz nie wiem co mam robic.

Opublikowano

Nic nie rób w ciemno.

Zrób logi, wrzuć do odpowiedniego działu.

Wysłane z mojego GT-I9100

Opublikowano

I wyjmij ten wężyk który idzie do map sensora w ecu i go przedmuchaj z oleju a później zrób logi

Nie napisałeś czy masz katalizator jesli tak usuń ze srodka zostaw puszkę

Edytowane przez goldi

Opublikowano
  • Autor

Katalizator jeszcze jest. Czyscilem map sensor i dalej to samo. A jest szczelny. A powiedz mi co to znacza te "logi"?

Opublikowano

Poszukaj może w twojej okolicy są jakieś spoty czy zloty audi a4może ci ktoś pomorze zrobić logi i trzeba pozbyć sie tego katalizatora ze środka jak jest zapchany turbina nie ma dobrego przepływu spalin i zmienna geometria sie zawala sadzą

Opublikowano
  • Autor

Ok to w tym tygodniu jak czas pozwoli to wywale kata i zrobie te logi.

Opublikowano

Na 99,9% turbo.Miałem taki przypadek w kilku TDI ;)

Opublikowano

Na 99,9% turbo.Miałem taki przypadek w kilku TDI ;)

Możesz pisać, ale zamiast sprawdzic to , co mowilem, to juz kata wycinaja :facepalm:

Opublikowano

To mu wyjdzie na dobre a jak zrobi logi będzie wiadomo więcej

Opublikowano
  • Autor

Nooo i jednak katalizator:) za turbinke bylem pewny bo zawsze biore od jednego kolesia i nigdy nie mialem problemu:) dzieki za pomoc. A tak pewni ze turbo....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.