Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wlacznik swiatel z b7


bziko86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ma ktos rozwiązanie na problem wlacznika z b7 zalozonego w b6? Chodzi o to ze jest z funkcja auto. I nie dziala prawidlowo. Po przekreceniu kluczyka w stacyjce światła mijania juz swieca i jal przrkrecam na postojowki i inne swiatla to nadal swieca mijania. Podobno wystarczy przepiac jeden kabelek i powinno działać ale jak spraedzalem wtyczke to nie ma zadnego zbednego kabelka czy nawet miejsva we wtyczce zeby gdzies to przepiac. Pomoze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj maila . Poślę Ci fotke . Też miałem taki problem, pomimo to że mam już B7 . Mam samochód z pierwszych tyg produkcji, no i włącznik ori miałem z końcówką B a w B7 mamy już z końcówką D . Kolega bart-s z forum mi pomógł to przepiąć i wszystko hula. Zaraz poślę Ci fotkę. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo hola. Mail posłałem, ale powiedz mi czy zamieniłeś przełącznik z AUTO , który też w swojej B6 miałeś. Czy miałeś normalny włącznik i teraz kupiłeś z Auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem b6 z juz zamontowanym przelacznikiem z funkcja auto.

Tego zoltego kabla w pinie 11 nie mam w ogole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie mijamy z odpowiedziami czy co ale pisalem ze tego na 11 zoltego kabla w ogole nie ma :)

Jakas inna mam instalacje cze co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm kurczę, to już nie wiem. Masz link tutaj masz wszystko wypisane w temacie włącznika świateł. Najlepiej wyciągnij włącznik i posprawdzaj , który kabelek do którego Pinu. Ja z mojej strony tyle Ci mogłem pomóc , bo też taką sytuację miałem. Ale tak jak mówię, zmieniłem piny i wszystko działa. Tutaj link : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/100858-all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh/ . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec9ecda7908c2d2b.html

w linku zdjecie kostki mojego wlacznika. nie ma on zadnych numerów itp oznaczen...

jak tu teraz to zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie ma oznaczeń - jak byś sie pofatygował z wyjęcim wtyczki z niego to byś zobaczył numery pinów

Pin 10 to u Ciebie ten brązowy co nie zmienia faktu ze nie masz obsadzonego Pinu 11 i 13 ktore są puste.


Wydaje mi się że masz zaprogramowany tryb skandynawski że po właczeniu zapłonu zapalają Ci sie światła a włacznik ile ma pozycji poza zeram dwie czy trzy może ktos zmienił tylko dekilek na auto lub wpiął włącznik auto kiedy faktycznie nie masz auto

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucilbym zdjecia ktore teraz porobilem ale nie mam dostepu juz do laptopa i moge jedynie przez tel wyslac na maila zdj wtyczki i wlacznika. Mozesz podac mail?

o5E0h7.jpg

XN7dKa.jpg

mKp39R.jpg

Sa zdjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...