Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mocowanie reflektora śrubami od góry


browaros

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam następujący problem, przy okazji wymiany żarówki wyszło druciarstwo... otóż chciałem odkręcić śruby trzymające reflektor od góry i o dziwo "nie szło" po 30 minutach szarpania z każdej strony okazało się że.... od spodu założone są nakrętki w które od góry jakiś partacz wkręcił śruby. Pytanie czy jakoś można dostać to co widzicie zaznaczone na zdjęciu?

http://pl.tinypic.com/r/k1xmhf/8

Posłużyłem się zdjęciem innego z użytkowników ( :hi:Scorpinho) i zaznaczyłem na czerwono czego u mnie brakuje... W lewej lampie posiadam ten element z gwintem w który wchodzi śruba natomiast w prawej tak jak napisałem od spodu były nakrętki które posłużyły za gwint i trzymały lampę... :facepalm:

Edytowane przez browaros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz popytać ludzi handlującymi częściami.

Na aledrogo w oczy mi się to nie rzuciło,ale może źle szukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Fido a myślisz, że ASO może pomóc w takim przypadku? Czy ktoś może jest mi w stanie wytłumaczyć np z doświadczenia z A4kami czemu to mogło zniknąć? Auto zdrowe żadnej korozji ale tam na tym pasie przednim w miejscu tych mocowań jedynie wygląda tak jakby to było hmm ukręcone i jest rdzawa otoczka? Może było to zapieczone i ktoś przy odkrecaniu lampy kiedyś ukręcił czy cuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikło bo poprzedni właściciel przy tym grzebał.

Innej opcji nie ma.

Pytaj w ASO albo na jakimś szrocie.

Tyle że na szrocie to razem z pasem przednim ci sprzedadzą.

Edytowane przez Fido
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj poszukać czegoś takiego: http://www.kastal.com.pl/nierdzewne-nitonakretki_alu.php

Może dostaniesz w zwykłym sklepie metalowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso to raczej cały przedni pas. U Ciebie pewnie zostały pozrywane gwinty i ktoś dał nakrętki. Jak najbardziej jest to do ogarnięcia poprzez rozwiercenie i wspawać nowych nakrętek. Potem nowe śrubki, konserwacja i jak nowe.( przepraszam za pisownię - wina pośpiechu i dotykowca)

Edytowane przez jacek70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za odpowiedzi panowie :hi: . Kolega ma pas przedni z rozbitej Audiczki jak się okazało więc wygrzebię z niej te podkładki i będzie grało :wink: Gdyby ktoś kiedyś przymierzał się do zakupu nowego pasa przedniego to jedyne 1175 zł bez zniżek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...