Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Mocowanie reflektora śrubami od góry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam następujący problem, przy okazji wymiany żarówki wyszło druciarstwo... otóż chciałem odkręcić śruby trzymające reflektor od góry i o dziwo "nie szło" po 30 minutach szarpania z każdej strony okazało się że.... od spodu założone są nakrętki w które od góry jakiś partacz wkręcił śruby. Pytanie czy jakoś można dostać to co widzicie zaznaczone na zdjęciu?

http://pl.tinypic.com/r/k1xmhf/8

Posłużyłem się zdjęciem innego z użytkowników ( :hi:Scorpinho) i zaznaczyłem na czerwono czego u mnie brakuje... W lewej lampie posiadam ten element z gwintem w który wchodzi śruba natomiast w prawej tak jak napisałem od spodu były nakrętki które posłużyły za gwint i trzymały lampę... :facepalm:

Edytowane przez browaros

Opublikowano

Musisz popytać ludzi handlującymi częściami.

Na aledrogo w oczy mi się to nie rzuciło,ale może źle szukałem.

Opublikowano
  • Autor

dzięki Fido a myślisz, że ASO może pomóc w takim przypadku? Czy ktoś może jest mi w stanie wytłumaczyć np z doświadczenia z A4kami czemu to mogło zniknąć? Auto zdrowe żadnej korozji ale tam na tym pasie przednim w miejscu tych mocowań jedynie wygląda tak jakby to było hmm ukręcone i jest rdzawa otoczka? Może było to zapieczone i ktoś przy odkrecaniu lampy kiedyś ukręcił czy cuś...

Opublikowano

Znikło bo poprzedni właściciel przy tym grzebał.

Innej opcji nie ma.

Pytaj w ASO albo na jakimś szrocie.

Tyle że na szrocie to razem z pasem przednim ci sprzedadzą.

Edytowane przez Fido

Opublikowano

W aso to raczej cały przedni pas. U Ciebie pewnie zostały pozrywane gwinty i ktoś dał nakrętki. Jak najbardziej jest to do ogarnięcia poprzez rozwiercenie i wspawać nowych nakrętek. Potem nowe śrubki, konserwacja i jak nowe.( przepraszam za pisownię - wina pośpiechu i dotykowca)

Edytowane przez jacek70

Opublikowano
  • Autor

dziękuję za odpowiedzi panowie :hi: . Kolega ma pas przedni z rozbitej Audiczki jak się okazało więc wygrzebię z niej te podkładki i będzie grało :wink: Gdyby ktoś kiedyś przymierzał się do zakupu nowego pasa przedniego to jedyne 1175 zł bez zniżek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.