Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prosze o pomoc? Co tam bylo?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Wczoraj stałem się posiadaczem a4 b6 2001r. Mam problem ponieważ w tunelu środkowym mam otwór przez który widzę mechanizmy podwozia :). Czy ktoś wie co tam było? Czym to zaślepić? http://i61.tinypic.com/2udvrqq.jpg. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

Edytowane przez marjan1055

Opublikowano

tam byla zaslepka z filcu , podobna jak w schowku obok na dnie , widocznie ktoś wydarł i wyrzucił

Opublikowano

Tam wchodzi taka podkładka gumowa o numerze katalogowym 8PO 863 301, ale chyba nie powinna być wycięta aż taka duża dziura w tym plastiku.

PS. Przydałoby się wyczyścić to auto

Opublikowano

Tam wchodzi taka podkładka gumowa o numerze katalogowym 8PO 863 301, ale chyba nie powinna być wycięta aż taka duża dziura w tym plastiku.

PS. Przydałoby się wyczyścić to auto

gumowa? o widzisz ja mam jakąś filcową czy coś w tym stylu , dziura wygląda jak ori chociaż kto wie, fakt porządek by sie przydał :wink:

Opublikowano

Ta mała w miejscu panelu sterowania nawigacją w modelach bez RNS jest gumowa (wyszukaj nr kat. w google), ta większa z tyłu jest jakiś filcem wyłożona.

Możliwe że jest takie spore wycięcie w tym miejscu bo dużo ludzi wkłada tu CB.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za odpowiedź. Auto we wtorek będzie gruntownie sprzątane:) Pozdrawiam.

Opublikowano

W b5 miałem wkładki gumowe ,a w b6 mam wkładki filcowe.

Opublikowano

Cześć. Nie wiem gdzie o to zapytac a nie chce otwierac nowego posta wiec pisze tutaj;) Chciałem zapytać czy nie wiecie gdzie i czy w ogóle można kupić zatrzask(sam) do podłokietnika :)? czy jest konieczna wymiana całej góry:) Z góry dzieki:)

Opublikowano

Cześć. Nie wiem gdzie o to zapytac a nie chce otwierac nowego posta wiec pisze tutaj;) Chciałem zapytać czy nie wiecie gdzie i czy w ogóle można kupić zatrzask(sam) do podłokietnika :)? czy jest konieczna wymiana całej góry:) Z góry dzieki:)

Pisz do kol. Snajper007

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć. Nie wiem gdzie o to zapytac a nie chce otwierac nowego posta wiec pisze tutaj;) Chciałem zapytać czy nie wiecie gdzie i czy w ogóle można kupić zatrzask(sam) do podłokietnika :)? czy jest konieczna wymiana całej góry:) Z góry dzieki:)

Ja zamówiłem u snajpera007 sam zatrzask. Robota 1 klasa wszystko pasuje i dziala. 10 minut oracy przy tym a efekt super :) POLECAM

Opublikowano

A ja kupiłem magnes za 10 zł i tez jest gitara :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.