Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?


Tobi_one

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy chcesz mieć auto czyste czy ładne? Jak czyste to nie zakładaj wogóle felg i nie wyjeżdżaj autem z garażu

nie po to kupilem samochod zeby stal sobie w garazu takze ta wersja odpada :thumbdown:

wiecie co chyba jednak wybiore ori 18 " od S5, potem moze zawiecha regulowana bilsteina b16 i bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co chyba jednak wybiore ori 18 " od S5, potem moze zawiecha regulowana bilsteina b16 i bedzie

Dobry wybór do B8 :good: Tak jak Ci doradzałem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co chyba jednak wybiore ori 18 " od S5, potem moze zawiecha regulowana bilsteina b16 i bedzie

Dobry wybór do B8 :good: Tak jak Ci doradzałem :tongue4:

Dobry bo Ty tak doradzałeś? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co chyba jednak wybiore ori 18 " od S5, potem moze zawiecha regulowana bilsteina b16 i bedzie

Dobry wybór do B8 :good: Tak jak Ci doradzałem :tongue4:

Dobry bo Ty tak doradzałeś? :tongue4:

Nie. Dobry bo pasuje do B8 :wink4: A to że tak jak doradzałem to przy okazji :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne szprychy są zawsze w modzie :naughty: ale trza koniecznie przymierzyć jak by w B8 się prezentowały :good:

moim zdaniem zacnie by się prezentowały

2492098824_d7789fc445.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne szprychy są zawsze w modzie :naughty: ale trza koniecznie przymierzyć jak by w B8 się prezentowały :good:

moim zdaniem zacnie by się prezentowały

2492098824_d7789fc445.jpg

szprychy robia swoja robote :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy chcesz mieć auto czyste czy ładne? Jak czyste to nie zakładaj wogóle felg i nie wyjeżdżaj autem z garażu

a kto powiedział że jak felgi wystają na zewnątrz to auto jest ładne - dla mnie to wiocha totalna jak widzę takie coś. Co innego w BMW M3, M5, Audi S3,S4 itd ale w 99% to nie są takie auta i w większości wywołują śmiech u innych kierowców a nie zachwyt. Poza tym nawet najładniejsze auto jak jest brudne traci swój urok i jeżeli właścicielowi nie przeszkadza że cały czas jeździ brudnym autem to tylko o nim świdczy. W domu też skaczesz w butach po nowej kanapie? Przecież jak jest ładna to czysta już być nie musi prawda? A mój post o tym by sprawdzić ET napisany był dla tego że większość z tych felg nie pasowała do B8 - bo nawet a aukcjach było napisane np. A4 do 2000r itp, więc uważałem ze bezsens polecać coś komuś co nie pasuje do jego auta.A chyba lepiej kupić felgę, która po 1 bedzie super wygladała i po 2 pasowała do auta. Ale widzę, że nie każdy zrozumiał o co chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak wystają. Bo jak delikatnie lub są równo z nadkolem to według mnie fajnie to wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne szprychy są zawsze w modzie :naughty: ale trza koniecznie przymierzyć jak by w B8 się prezentowały :good:

moim zdaniem zacnie by się prezentowały

któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają :good::kox:

2492098824_d7789fc445.jpg

[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 14:25_________________________________________________któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają good kox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają good kox

waski ma takie lub podobne :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

któryś z krakowiaków ma takie kapcie jak się nie mylę ale na b6 i wyglądają good kox

TrueOgre ma takie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bfb_a4_avant_18_t_163_km_nowe_fotki-t20398.0.html

4cbf8b003c4b86c1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się osobiście takie felgi typu szprycha nie podobają, wolę kilku ramienne, ale każdy ma swój gust :cool1:

Mi też szprychy nie podchodzą. Przynajmniej na :a4fan: mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tomason.de/tn5_przedstawienie.php

a co powiecie na takie?? Będzie fajnie na A4 B8 ?? (jest nawet fotka w tej budzie)

Dzięki za opinie :hi:

Nawet fajnie wyglądają, ten wzór jest podobny do nowych RS6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tomason.de/tn5_przedstawienie.php

a co powiecie na takie?? Będzie fajnie na A4 B8 ?? (jest nawet fotka w tej budzie)

Dzięki za opinie :hi:

To już ładniejsze są te szprychowe :gwizdanie:

mozesz podac jakis przykład??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...