Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audiola 1.8T Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

audi zakupiona tydzień temu. Silnik 1.8T 150KM wyposażeni s-line. Autko daje duzo frajdy z jazdy.

Narazie nie mamplanów do jakich kolwiek modyfikacji poza wymianą alusów. Myślałem o czarnych 16 lub 17 cali. Jakies propozycje???

Opublikowano

Kolejny, w B5 nie było S-line :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kolejny, w B5 nie było S-line :facepalm:

szkoda że wnętrze jest s-line

zdjecia

zdjecie mam narazie profilowe postaram sie cos wstawic

Opublikowano

S-line bo masz trójramienną kierownice i kubełkowe fotele ? :grin:

Opublikowano
  • Autor

S-line bo masz trójramienną kierownice i kubełkowe fotele ? :grin:

S-line czy nie s-line mało wazne audice mam od tygodnia nigdy wczesniej nie jezdzilem tą marka wiec nie jestem fachowcem w temacie jestem na tym forum zeby czegos wiecej sie dowiedziec od osob ktore jezdza duzo dluzej ode mnie. Pozdro

Opublikowano

Już wiesz że b5 w sline nie wychodziły :) wstaw fotki

Opublikowano

Dlatego się nie denerwuj tylko spokojnie wysłuchaj kolegów co mają do powiedzenia.

Pakiet S-line dopiero byl oferowany w A4 B6 i też się odbywało to stopniowo, w B5 byly elementy wyposażenia dodatkowego jak np. trojramienna kierownica taka jak w wersji S4 :)

Wrzuć jakieś fotki i dokladny opis auta i wyposażenia :)

pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dlatego się nie denerwuj tylko spokojnie wysłuchaj kolegów co mają do powiedzenia.

Pakiet S-line dopiero byl oferowany w A4 B6 i też się odbywało to stopniowo, w B5 byly elementy wyposażenia dodatkowego jak np. trojramienna kierownica taka jak w wersji S4 :)

Wrzuć jakieś fotki i dokladny opis auta i wyposażenia :)

pozdrawiam

Po to własnie tutaj jestem, cos juz sie dowiedziałem. Tak jak kolega wyżej napisal mam trojramienna kierownice ze znaczkiem s-line i fotele kubełkowe i tyle w temacie.

Opublikowano

Nie przejmuj się opiniami ludzi bo każdy popełnia błędy i się uczy. Jeśli pierwszy raz masz Audi to nie jest niczym dziwnym to,że nie wiesz o tym. Posiedzisz trochę to z pewnością odróżnisz wiele rzeczy i tego Ci życzę. Hmm o aucie nie powiem nic z powodu braku fotek ale masz plusa za silnik bo lepszego chyba nie wyprodukowali w tej wersji. Żebyś nie myślał,że tu sami niewdzięczni ludzie są to witamy na forum kolego. :wink:

Edytowane przez KeteO

Opublikowano

Zobacz chłopie jak wyglądają inne tematy w tym dziale. Moim zdaniem jeśli go nie poprawisz to twój wyląduje w koszu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.