Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audiola 1.8T Avant


Krzyyych1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

audi zakupiona tydzień temu. Silnik 1.8T 150KM wyposażeni s-line. Autko daje duzo frajdy z jazdy.

Narazie nie mamplanów do jakich kolwiek modyfikacji poza wymianą alusów. Myślałem o czarnych 16 lub 17 cali. Jakies propozycje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny, w B5 nie było S-line :facepalm:

szkoda że wnętrze jest s-line

zdjecia

zdjecie mam narazie profilowe postaram sie cos wstawic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-line bo masz trójramienną kierownice i kubełkowe fotele ? :grin:

S-line czy nie s-line mało wazne audice mam od tygodnia nigdy wczesniej nie jezdzilem tą marka wiec nie jestem fachowcem w temacie jestem na tym forum zeby czegos wiecej sie dowiedziec od osob ktore jezdza duzo dluzej ode mnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się nie denerwuj tylko spokojnie wysłuchaj kolegów co mają do powiedzenia.

Pakiet S-line dopiero byl oferowany w A4 B6 i też się odbywało to stopniowo, w B5 byly elementy wyposażenia dodatkowego jak np. trojramienna kierownica taka jak w wersji S4 :)

Wrzuć jakieś fotki i dokladny opis auta i wyposażenia :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego się nie denerwuj tylko spokojnie wysłuchaj kolegów co mają do powiedzenia.

Pakiet S-line dopiero byl oferowany w A4 B6 i też się odbywało to stopniowo, w B5 byly elementy wyposażenia dodatkowego jak np. trojramienna kierownica taka jak w wersji S4 :)

Wrzuć jakieś fotki i dokladny opis auta i wyposażenia :)

pozdrawiam

Po to własnie tutaj jestem, cos juz sie dowiedziałem. Tak jak kolega wyżej napisal mam trojramienna kierownice ze znaczkiem s-line i fotele kubełkowe i tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się opiniami ludzi bo każdy popełnia błędy i się uczy. Jeśli pierwszy raz masz Audi to nie jest niczym dziwnym to,że nie wiesz o tym. Posiedzisz trochę to z pewnością odróżnisz wiele rzeczy i tego Ci życzę. Hmm o aucie nie powiem nic z powodu braku fotek ale masz plusa za silnik bo lepszego chyba nie wyprodukowali w tej wersji. Żebyś nie myślał,że tu sami niewdzięczni ludzie są to witamy na forum kolego. :wink:

Edytowane przez KeteO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz chłopie jak wyglądają inne tematy w tym dziale. Moim zdaniem jeśli go nie poprawisz to twój wyląduje w koszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...