Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 1.8 ADR - Gwint/Porsche 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gril esy zrobil by tutaj robote bo ten przedliftowy nie bardzo,chocby polift było by ok juz . Mam na sprzedaz jak cos :P

Grill z eSy to ciężki temat, rzadko kiedy go można kupić :kwasny: Właśnie już myślałem nad poliftowym, możesz podesłać na priva jakieś foto i może się dogadamy :D

Wczoraj wieczorem odebrałem Audika od lakiernika, malowanie zderzaków + polerka i woskowanie. Bardzo fajnie się świeci, niestety zderzaki różnią się od reszty bo jak się okazało, już była kiedyś malowana z tyłu, ale spokojnie :P Za jakiś czas może całość pójdzie do malowania :kox:

Zrobię dziś małą sesję i wstawie fotki, pozdro!

Opublikowano

gril esy zrobil by tutaj robote bo ten przedliftowy nie bardzo,chocby polift było by ok juz . Mam na sprzedaz jak cos :P

Grill z eSy to ciężki temat, rzadko kiedy go można kupić :kwasny: Właśnie już myślałem nad poliftowym, możesz podesłać na priva jakieś foto i może się dogadamy :D

Wczoraj wieczorem odebrałem Audika od lakiernika, malowanie zderzaków + polerka i woskowanie. Bardzo fajnie się świeci, niestety zderzaki różnią się od reszty bo jak się okazało, już była kiedyś malowana z tyłu, ale spokojnie :P Za jakiś czas może całość pójdzie do malowania :kox:

Zrobię dziś małą sesję i wstawie fotki, pozdro!

Podeślę jutro

Opublikowano

Ładnie się zmieniła. Koła i gwint to duży +

Opublikowano
  • Autor

Ładnie się zmieniła. Koła i gwint to duży +

Gwint jak gwint, na przyszły rok planuję powietrze, ale zobaczymy :)

Fotka robiona na szybko telefonem, jak widać zderzak różni się od całości :facepalm: No ale cóż, ten sezon przejeździmy :)

d08054d30bba2f07med.jpg

Opublikowano

Witaj!

Pięknie się prezentuje na tych RH Turbo,

świetny wybór :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Witaj!

Pięknie się prezentuje na tych RH Turbo,

świetny wybór :D

Pozdrawiam!

Dzięki, będzie jeszcze piękniej mam nadzieję :wink:

Dziś miałem trochę czasu więc zabrałem się za montaż boczków z tyłu gdyż stare miały inny materiał oraz były podrapane od pieska :facepalm: Przy okazji zdecydowałem się założyć drewniane dekory i myślę, że te posunięcie było jak najbardziej na + :banan: Bardzo siadło, zgrało się z kolorem nadwozia. Jak widać szyby w prądzie, bogactwo :decayed:

2315d56ce48b970cmed.jpg

b5afb4bcdf77982cmed.jpg

020e6e3acebaf414med.jpg

3097563266e91072med.jpg

Opublikowano

Dobrze na tym kole ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W niedzielę była mała sesja ze znajomym :) Wczoraj też złapałem trochę czasu wolnego więc zrobiłem kierunki USA :P Wszystko działa jak należy a to mnie najbardziej cieszy, ale rymy :grin::decayed:

Fotki robione przeze mnie, niestety fotografem to ja nie jestem, ale chyba najgorzej nie jest :kox:

eb7c6ab8edb3c7bbmed.jpg
4d292e61d6247f78med.jpg
55d39b8bcabca611med.jpg
dbf7acc0946e96femed.jpg
38724841563b3e1bmed.jpg
ad2b62e83ef3875fmed.jpg
8a18ee2cfdda5453med.jpg
a44be5fa8fa022c6med.jpg


8aa13c5f21881c67med.jpg
Opublikowano

Kurde noo piękna jest :ślina:[emoji7]

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.