Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RNS-D pytanie


GOLI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj miałem przyjemność (albo i nie) znaleźć się we wnętrzu Forda galaxy, znajdowała się w nim bardzo podobna navi do wspomnianego rns-d, różnica polegała na tym że tam wszystko wyświetla się na niebiesko. Pytanie, czy w rns jest możliwość zmiany koloru wyświetlacza czy dla forda zrobili niebieską?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cięzki temat, tam podswietlająci diody takie małe, jak zdejmiesz panel to ewentualnie może ktoś CI polutuje nowe diody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programowo nie da rady. Jedyny sposób to wymiana diód z czerwonych na niebieskie umiejętność lutowania smd i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no aż tak mi nie zależy, z resztą w audi i tak wszystko na czerwono świeci. Myślałem że z poziomu ustawień coś można, jeżeli nie to niech będzie jak jest. Dzięki za odpowiedź,temat do zamknięcia


Skoro moderacja tematu nie zamknęła to kolejne pytanie. Mam wspomniane rns d i pełny fis w liczniku, czy podczas pracy navi, na wyświetlaczu rns powinny pojawiać się strzałki kierunkowe czy tylko w liczniku a w nawi cały czas wyświetla się mapa z moją pozycją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałki tylko licznik ale na navi można ustawić strzałki ale tylko w kierunku jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom może się orientujesz w RNS D które przewody w której wtyczce sa odpowiedzialne za sterowanie MF z kiery czyli zmianę głośności i programów w radiu.

Głośność działa a zmiana kanałów w radiu już nie. Podejrzewam że cos przy radiu nie styka. Orientujesz się które to mogą być przewody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzałki tylko licznik ale na navi można ustawić strzałki ale tylko w kierunku jazdy

Tak własnie mam ustawione ale myślałem że można "zdublowac" wyświetlane informacje. Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem, posiadam navi plus rns-d dx i nagrałem nawigację teleatlas polska Czechy 2014 programem clone cd.i chodzi o to że navi czyta navi bez problemu ale pokazuje mi ze jestem 300 km dalej niż jestem obecnie, co to może być???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom może się orientujesz w RNS D które przewody w której wtyczce sa odpowiedzialne za sterowanie MF z kiery czyli zmianę głośności i programów w radiu.

Głośność działa a zmiana kanałów w radiu już nie. Podejrzewam że cos przy radiu nie styka. Orientujesz się które to mogą być przewody?

Ta informacja leci po magistrali CAN więc nie jest to kwestia braku styku na kostkach radia bo nic by nie działało.

Ostatnio ktoś miał podobny problem i okazało się że powodem było niełączenie wtyczki od przycisków w kierownicy, ale to dotyczyło kierownicy w B7. Myślę ze warto iść tym tropem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym pomyślałem ale wygląda że moduł ma problem z komunikacją błąd to 01304

Address 16: Steering wheel Labels: 8E0-953-549.LBL
Controller: 8E0 953 549 Q
Component: Lenksáulenmodul 0701
Coding: 02141
Shop #: WSC 06335
VCID: 41F5C6075891
1 Fault Found:
01304 - Radio
49-00 - No Communications

W czym może być problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...