Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sposób na wycierające sie plastiki i przełączniki


kapcior

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakis sposób na wycierające sie przełączniki i uchwyty w boczkach ?

Chyba każdy przerabiał to w swoim VAGu. U mnie zdarte są przyciski otwierania szyb, włącznik świateł (kółko wokół przełącznika) i osłony rączek na boczkach. Czy da się kupić zamienniki tego ? Czy np przełącznik świateł występuje tylko i wyłącznie w całości ?

Z tego co patrzyłem to jesli chodzi o przełączniki szyb to można zdjąc same plastikowe klawisze i je wymienić. Tylko czy ASO to sprzedaje osobno? Podobne pytanie o plastiki na boczkach obok rączek do zamykania drzwi. TO prawie na pewno da sie kupić osobno tylko ile to kosztuje w ASO ? Mam tapicerke w idealnym stanie, maly przebieg a te plastiki okropnie szpecą auto w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO wymienisz tylko całą część i jak już, to kupuj z B7, bo tam była już poprawiona ta farba.

Swoją drogą, taniej będzie, jeśli chodzi o uchwyty, dobrać farbę i samemu to pomalować, poprzednio ścierając starą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden uchwyt to 90 zl za ori, dostaniesz w kazdym kolorze. Sam to przerabialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał na allegro są w miarę dobre zamienniki , sam osobiście zmieniałem aoudowę przełącznika świateł koszt około 18 zł i farba nie ściera się jak narazie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO wymienisz tylko całą część i jak już, to kupuj z B7, bo tam była już poprawiona ta farba.

Swoją drogą, taniej będzie, jeśli chodzi o uchwyty, dobrać farbę i samemu to pomalować, poprzednio ścierając starą.

A z B7 pasuje wszystko? Tzn w moim przypadku, przyciski szyb, obudowa przelacznika swiatel i nakladki na raczki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Przełączniki szyb, po lekkiej rzeźbie, pasują nawet z B8 :)

Przeszukalem allegro, obudowe przelacznika swiatel mozna bez problemu kupic za grosze, przelaczniki szyb sa tylko w calosci i to jest troche bez sensu bo mam je zupelnie sprawne a wiem ze same nakladki da sie zmienic. Szkoda ze tego ktoś nie robi.

Niestety nie ma zamiennikow rączek drzwi, a oryginal to okolo 100zł za sztukę :/

http://allegro.pl/promo-raczka-drzwi-4xele-audi-a4-b6-b7-8e1867171b-i4952675082.html

Ktos moze korzystal z uslug tych ludzi:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4978319170

Edytowane przez kapcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tą rączkę masz wytartą do białego czy tylko ta guma schodzi ? bo mi kiedyś w rączce w golfie IV schodziła ta pierwsza warstwa to nałożyłem pastę tempo i kartą (np od bankomatu ) zeskrobałem to wszystko a później wypolerowałem ręcznie tez tą pastą i było jak nowe :) koszt około 5 zł pasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja nie da Ci tego samego co ori, bo bedzie to już inny odcień, może się również wycierać i to bardzo szybko (zależy czym to szprejują, bo oni to z puchy robią). Ja korzystałem z usług LanZam i było ok, szybko towar wysłali i towar był ok, także polecam ;] Przełącznik świateł polecałbym Ci kupić ori w bdb stanie, za 100 zł dostaniesz, bo chinol a ori to wielka różnica, całkiem inna praca (gorsza), przełączniki świateł to samo, ori a china to dwa różne światy. W przełącznikach szyb oryginalnych masz dwa stopnie a w chińskich tylko jeden (przynajmniej w moim przypadku tak było).

Edytowane przez Tweak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja nie da Ci tego samego co ori, bo bedzie to już inny odcień, może się również wycierać i to bardzo szybko (zależy czym to szprejują, bo oni to z puchy robią). Ja korzystałem z usług LanZam i było ok, szybko towar wysłali i towar był ok, także polecam ;] Przełącznik świateł polecałbym Ci kupić ori w bdb stanie, za 100 zł dostaniesz, bo chinol a ori to wielka różnica, całkiem inna praca (gorsza), przełączniki świateł to samo, ori a china to dwa różne światy. W przełącznikach szyb oryginalnych masz dwa stopnie a w chińskich tylko jeden (przynajmniej w moim przypadku tak było).

Co do przełącznika świateł to kupie samą obudowe a nie sam przełącznik. A rączek oryginalnych nie kupie bo 200zł za taką pierdołę bo lekkie przegięcie.

Edytowane przez kapcior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wolisz, niektórzy wymieniali już obudowy to później coś połamali , musieli kropelką sklejać - czyli druciarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...