Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła awaryjne się włączają po otwarciu drzwi


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dziwny i irytujący problem. Od jakiegoś czasu borykam się z samoczynnie włączającymi się światłami awaryjnymi po trzaśnięciu/otworzeniu drzwi kierowcy/pasażera. Natomiast przy otwartych Są dni kiedy nie ma tego problemu. Spotkał się ktoś z czymś podobnym ??

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz alarm to pewnie on się nie wyłącza i takie objawy. Czy przy alarmie masz syrenę bo w zasadzie jeśli jest to powinna wyć razem z kierunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazii da sie to zrobic vag-com ??

Tak

Wchodzisz w moduł pompki centralnego potem w funkcję recode i wpisujesz odpowiedni kod. Kodowania znajdziesz na forum. Jak nie ogarniesz to zczytaj obecny kod i go podaj to powiem Ci co wpisać żeby nie uzbrajalo alarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej tak od tygodnia problem ustał, ale sadzę że jest to uwarunkowane przymrozkami. Przy 2-3 dniach wilgotnych problem powraca.


Sprawa raczej nie dotyczy włącznika ponieważ wlutowałem dwa nowe przekaźniki i niestety objaw jest taki sam, czyli przy trzaśnięciu drzwiami światła awaryjne się załaczają. Najprawdopodobniej winowajca jest mikrostyk w zamku kierowcy.

Błąd w vagu:

1366 Otwarty przy wypadku - brak osprzętu/ nie związany z osprzętem.

Do tego dochodzi problem z oświetleniem kabiny który opisałem w osobnym temacie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/305065-swiatla-awaryjne-sie-wlaczaja-po-otwarciu-drzwi/

Czy mikrostyk w zamku może powodować również problem ze światłami awaryjnymi ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...